2018-12-13 03:19
Mój Market
Warszawa-Puławska
Ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Czosnek niedźwiedzi

Nr produktu: 6296214
  • roślina wieloletnia
  • dekoracyjne kwiaty
  • warzywa bogate w wit.C
Opis produktu
 

Cena zawiera VAT 8%

Opis produktu

Nr produktu: 6296214

Czosnek niedźwiedzi marki Legutko. Roślina wieloletnia. Rośliny wys. 30-40 cm, wytwarzają wiosną jajowate, jadalne liście oraz białe kwiaty, zebrane w baldachowate kwiatostany. Czosnek niedźwiedzi ma podwójne zastosowanie - jako warzywo, gdyż bogate w witaminę C liście są doskonałym dodatkiem do białego sera, sosów, zup (mogą być również kiszone), oraz jako roślina ozdobna, która doskonale sprawdza się w naturalistycznych ogrodach, pokrywając zwartymi kobiercami przestrzenie pomiędzy drzewami. Liście o wyraźnym aromacie i smaku czosnku są bogatym źródłem mikro- i makroelementów. Latem liście zamierają i przechodzą w stan spoczynku, natomiast w glebie pozostają cebulki, które można używać podobnie jak czosnek. Uprawa: Uwaga! Nasiona dla zapewnienia prawidłowych wschodów wysiewać jesienią bezpośrednio do gruntu w rzędy co 30 cm. Wschody następują wiosną, ale pierwszy zbiór roślin uzyskujemy wiosną w następnym roku uprawy. Rośliny wymagają gleby o odczynie lekko kwaśnym, stanowiska półcienistego. Nie znoszą suszy.

Dane techniczne

Atrybuty produktu

bio - eko:
nie
cykl życia:
jednoroczne

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry