2020-12-04 16:03


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Najlepsze Trawy z Iławy Murawa sportowa 1 kg

Nr produktu: 3956679
  • Tworzy wytrzymały, gęsty trawnik
  • Intensywne użytkowanie
Opis produktu
29,99
29,99 zł / kg

Cena zawiera VAT 8%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

tylko 4 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 3956679

Cechy

Mieszanka traw gazonowych z siewnikiem 1 kg marki Najlepsze Trawy z Iławy jest przeznaczona do stworzenia trawnika do intensywnego użytkowania. Pozwala uzyskać wytrzymały, gęsty trawnik o ciemnozielonej barwie. Cechuje się doskonałą wydajnością - 1 kg mieszanki wystarcza do pokrycia obszaru wynoszącego 40 m2, a także wytrzymałością, dzięki czemu jest całkowicie odporna na deptanie.

Zastosowanie

Mieszanka traw Murawa Sportowa jest polecana na boiska sportowe oraz różnego rodzaju tereny rekreacyjne, jak parki, miejsca piknikowe, a także pola golfowe czy przeznaczone do innych sportów. Doskonale nadaje się zarówno do zastosowania na terenie na posesji prywatnej, jak i w miejscach użyteczności publicznej czy innych terenach zielonych o średnim i dużym natężeniu ruchu. Dla lepszego wzrostu można zastosować odpowiedni nawóz lub podłoże do trawników.

Zalety

Najlepsze Trawy z Iławy to wysokiej jakości trawy do wielu zastosowań. Można pielęgnować je w tradycyjny sposób, czyli przy użyciu kosiarki, utrzymując pożądaną wysokość. Co istotne, mieszanka traw nie wymarza w czasie mroźnych zim i wiosennych przymrozków, dzięki czemu na wiosnę nie ma potrzeby ponownego jej siania. Murawa Sportowa dostępna jest w niezwykle atrakcyjnej cenie!

Dane produktu

Atrybuty produktu
Obszar zastosowania:Założenie nowego trawnika
Gatunek:Trawniki sportowe
Zawartość wystarcza na ok.:200 m
Wymiary i waga (netto):
Waga:1,00 kg
Wysokość:27,0 cm
Szerokość:20,0 cm
Głębokość / Grubość:7,5 cm

Dostawa

Firma spedycyjna
Paczka (kurier)

Dostawa będzie realizowaną firmą kurierską. Koszty wysyłki różnią się w zależności od wagi oraz wymiarów wszystkich produktów w koszyku. W dniu dostawy otrzymasz SMS z informacją o planowanej godzinie doręczenia.
Zamów i odbierz

Zarezerwuj i odbierz w swoim markecie

Możesz też bezpłatnie zarezerwować produkty online. Będą gotowe do odbioru w wybranym przez Ciebie markecie OBI nawet w ciągu 4 godzin od złożenia zamówienia lub najpóźniej następnego dnia roboczego.

"Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?"
Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Możesz skontaktować się z naszą obsługą klienta pod adresem:

Tel: 800 624 624
Formularz kontaktowy

Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Inni Klienci kupili również

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry