2021-03-04 19:16


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Nasturcja niska mieszanka 5g

Nr produktu: 6717383

  • Do uprawy na balkonach i w ogrodach
  • Łatwa uprawa
Opis produktu
4,99
1,00 zł / gr

Cena zawiera VAT 8%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

27 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 6717383

Szybko rosnąca, łatwa w uprawie, jednoroczna roślina obficie kwitnąca od czerwca aż do jesieni. Delikatne, różnokolorowe kwiaty nadają się jako cięte do wazonu - wykazują dużą trwałość dekoracyjną. Zarówno kwiaty, liście, jak i młode owoce są jadalne, stanowiąc niewątpliwą dekorację dań. Roślina posiada również właściwości lecznicze. Nasturcja nadaje się na kwietniki,
do pojemników, na tarasy i balkony. Dorasta do 30 cm wysokości. Wysiewa się ją wprost do gruntu w drugiej połowie maja. Najlepiej rośnie na glebach gliniasto-piaszczystych oraz w miejscu słonecznym lub półcienistym, osłoniętym od wiatru. Należy ją regularnie podlewać, szczególnie podczas suchego lata, ponieważ jest łatwo atakowana przez mszyce.
Smaczne liście nasturcji są często przysmakiem dla szkodników, dlatego należy je bacznie obserwować i chronić przed nimi.

Wymiary i waga (netto):
Waga:5 g
Wysokość:16,0 cm
Szerokość:11,5 cm
Głębokość / Grubość:1 mm

Dostawa

Firma spedycyjna
Paczka (kurier)

Dostawa będzie realizowaną firmą kurierską. Koszty wysyłki różnią się w zależności od wagi oraz wymiarów wszystkich produktów w koszyku. W dniu dostawy otrzymasz SMS z informacją o planowanej godzinie doręczenia.
Zamów i odbierz

Zarezerwuj i odbierz w swoim markecie

Możesz też bezpłatnie zarezerwować produkty online. Będą gotowe do odbioru w wybranym przez Ciebie markecie OBI nawet w ciągu 4 godzin od złożenia zamówienia lub najpóźniej następnego dnia roboczego.

"Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?"
Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Możesz skontaktować się z naszą obsługą klienta pod adresem:

Tel: 800 624 624
Formularz kontaktowy

Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry