2021-01-19 01:05


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Lewkonia letnia Excelsior czerwono-wiśniowa 0,5g

Nr produktu: 6610786
  • Roślina jednoroczna
Opis produktu
3,29
6,58 zł / gr

Cena zawiera VAT 8%

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

Zamów i odbierz w swoim markecie 

za 4 godziny w markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

Rezerwacja nie jest możliwa

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

27 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 6610786

Lewkonia letnia Excelsior czerwono-wiśniowa 0,5g

Roślina jednoroczna do uprawy na kwiat cięty. Odmiana o czerwono-wiśniowych, pełnych kwiatach (istnieje możliwość wystąpienia kilku roślin o kwiatach pojedynczych), dorastają do wysokości 50-60 cm. Nasiona wysiewać od marca do końca kwietnia, przykryć 0,5 cm warstwą ziemi i delikatnie podlewać. Przy pojawianiu się liścieni, rośliny należy zacieniować tak aby, długość dnia nie przekraczała 10h oraz obniżyć temp. do 8-10oC. Po takim działaniu liście roślin o kwiatach pełnych zmieniają odcień na jasną zieleń, a te o kwiatach pojedynczych- na ciemną. Rozsadę należy sadzić na miejsce stałe w maju w rozstawie 20x30 cm. Zastosowanie na kwiat cięty, obwódki i kwietniki. Wysiew pod osłony: III-IV gł. 0,5 cm Wysiew wprost do gruntu: V Rozstawa: 20-30 cm Kwitnienie: VI-VIII wys. 50-60 cm Stanowisko: słoneczne

Dane techniczne

Atrybuty produktu
Gatunek:Kwiaty letnie

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry