2021-05-17 21:11


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Fasolnik egipski różowo fioletowy 3g

Nr produktu: 6610844

  • Szybko rosnące pnącze
Opis produktu
3,79
1,27 zł / gr

Cena zawiera VAT 8%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

14 produkty dostępne

Więcej produktów tej marki

Opis produktu

Nr produktu: 6610844

Fasolnik egipski różowo fioletowy 3g

Szybko rosnące pnącze wys. 200-250 cm, z pachnącymi purpurowymi, fioletowymi lub białymi motylkowatymi kwiatami zebranymi w grona długości 20-30 cm. Owoce- strąki barwy zielonej, potem czerwonej, są jadalne i zawierają różnobarwne nasiona. Zastosowanie: do obsadzania balkonów, altan, płotów lub pergoli. Siew nasion od połowy marca do końca kwietnia po 2-3 szt. do doniczek lub w połowie maja bezpośrednio na miejsce stałe. Przy temp. 16-20oC wschody następują po 7-14 dniach. Na miejsce stałe siewki sadzić w połowie maja, w odległości 35-40 cm. Kwitnie od sierpnia do października. Rośnie dobrze w każdej dobrze przepuszczalnej glebie w pełnym słońcu. Wysiew pod osłony: 1/2 III-IV gł. 2 cm Wysadzanie na miejsce stałe: V Rozstawa: 35x40 cm Kwitnienie: VIII-X wys. 200-250 cm Stanowisko: słoneczne

Dane techniczne

Atrybuty produktu
Gatunek:Kwiaty letnie

Dostawa

Firma spedycyjna
Paczka (kurier)

Dostawa będzie realizowaną firmą kurierską. Koszty wysyłki różnią się w zależności od wagi oraz wymiarów wszystkich produktów w koszyku. W dniu dostawy otrzymasz SMS z informacją o planowanej godzinie doręczenia.
Zamów i odbierz

Zarezerwuj i odbierz w swoim markecie

Możesz też bezpłatnie zarezerwować produkty online. Będą gotowe do odbioru w wybranym przez Ciebie markecie OBI nawet w ciągu 4 godzin od złożenia zamówienia lub najpóźniej następnego dnia roboczego.

"Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?"
Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Możesz skontaktować się z naszą obsługą klienta pod adresem:

Tel: 800 624 624
Formularz kontaktowy

Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Inni Klienci kupili również

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry