2021-05-15 06:17


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Facelia poplon

Nr produktu: 4617619

  • hamuje rozwój chwastów
  • poprawia żyzność gleby
  • miododajna
Opis produktu
4,99
0,10 zł / gr

Cena zawiera VAT 8%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

19 produkty dostępne

Więcej produktów tej marki

Opis produktu

Nr produktu: 4617619

Cechy

Facelia błękitna to roślina jednoroczna, którą cechuje szybkie tempo wzrostu i miododajność. Poprawia strukturę i żyzność gleby, spulchnia ją oraz wzbogaca w próchnicę. Ponadto jest także bardzo odporna na warunki stresowe, takie jak susza oraz przymrozki. Dzięki swoim naturalnym cechom facelia błękitna zmniejsza erozję gleby, a także zapobiega wypłukiwaniu z niej składników pokarmowych.

Zastosowanie

Facelia błękitna jest jedną z najbardziej niezawodnych roślin poplonowych uprawianych na wszystkich rodzajach gleb. Nasiona Facelii marki PlantiCo są stosowane jako poplon na zielony nawóz. Dzięki ich zastosowaniu zwiększa się liczba gatunków w zmianowaniu. Facelia na poplon skutecznie hamuje rozwój różnego rodzaju chwastów oraz zapobiega przenoszeniu kiły kapusty. W sprzyjających warunkach plon zielonej masy można otrzymać po 50 - 60 dniach.

Zalety

Zaletą facelii jest krótki okres wegetacji, wynoszący 90 - 110 dni. Głównym przeznaczeniem facelii są pasza oraz przyoranie. Uprawa na zieloną masę w poplonach umożliwia szybsze wykorzystanie pola pod uprawę wymagającą dłuższej wegetacji. Mimo bardzo praktycznych cech, poplon facelia można nabyć w wyjątkowo atrakcyjnej cenie. W opakowaniu znajduje się 50 g nasion.

Wymiary i waga (netto):
Waga:50 g
Wysokość:16,5 cm
Szerokość:8,0 cm
Głębokość / Grubość:10 mm

Dostawa

Firma spedycyjna
Paczka (kurier)

Dostawa będzie realizowaną firmą kurierską. Koszty wysyłki różnią się w zależności od wagi oraz wymiarów wszystkich produktów w koszyku. W dniu dostawy otrzymasz SMS z informacją o planowanej godzinie doręczenia.
Zamów i odbierz

Zarezerwuj i odbierz w swoim markecie

Możesz też bezpłatnie zarezerwować produkty online. Będą gotowe do odbioru w wybranym przez Ciebie markecie OBI nawet w ciągu 4 godzin od złożenia zamówienia lub najpóźniej następnego dnia roboczego.

"Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?"
Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Możesz skontaktować się z naszą obsługą klienta pod adresem:

Tel: 800 624 624
Formularz kontaktowy

Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Inni Klienci kupili również

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry