2021-01-26 10:16


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

LUX Precyzyjna wiertarka ręczna

Nr produktu: 1402452

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

niedostępny

Narzędzia murarskie i glazurnicze

Podobne produkty

Opis produktu

Nr produktu: 1402452

Cechy

Precyzyjna wiertarka ręczna renomowanej firmy LUX TOOLS. Jej doskonale zaprojektowany, ergonomiczny uchwyt oraz przesuwka wykonane są z wysokiej jakości, starannie wyselekcjonowanego drewna bukowego. Wiertarka ręczna wyposażona jest w dwa wiertła wykonane z wytrzymałego materiału, co zapewnia nie tylko wydajną pracę narzędzia, ale również bardzo długi okres jego eksploatacji.

Zastosowanie

Wiertarka precyzyjna produkcji LUX TOOLS jest stosowana do wiercenia małych otworów w cienkich, płaskich przedmiotach, jak np. miękkie drewno lub tworzywa sztuczne. Ruchy przesuwki w górę i w dół powodują obrotowy ruch trzpienia narzędzia, dzięki czemu otwór wywiercany jest z odpowiednim naciskiem. Pozwala to na jego wyjątkowo precyzyjne wykonanie, bez pęknięć wokół miejsca wiercenia.

Zalety

Dzięki wysokiej jakości materiałom wykonania, precyzyjna wiertarka ręczna LUX TOOLS to inwestycja na długi czas. Zestaw zawiera 2 wiertła. Podobnie jak inne narzędzia tego typu, np. szczypce glazurnicze, nóż do cięcia szkła czy kielnia do kątów wewnętrznych, dostępna jest w wyjątkowo atrakcyjnej cenie. Polecana zarówno zawodowcom, jak i amatorom.

Wymiary i waga (netto):
Waga:60 g
Wysokość:25,0 cm
Szerokość:2,0 cm
Głębokość / Grubość:2,0 cm

Inni Klienci kupili również

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry