2019-02-23 09:58
Mój Market
Warszawa-Puławska
Ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

LUX Precyzyjna wiertarka ręczna

Nr produktu: 1402452
  • Z dwoma ostrzami
  • Uchwyt z drewna bukowego
Opis produktu
31,99
31,99 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Warszawa-Puławska

11 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 1402452

Cechy

Precyzyjna wiertarka ręczna renomowanej firmy LUX TOOLS. Jej doskonale zaprojektowany, ergonomiczny uchwyt oraz przesuwka wykonane są z wysokiej jakości, starannie wyselekcjonowanego drewna bukowego. Wiertarka ręczna wyposażona jest w dwa wiertła wykonane z wytrzymałego materiału, co zapewnia nie tylko wydajną pracę narzędzia, ale również bardzo długi okres jego eksploatacji.

Zastosowanie

Wiertarka precyzyjna produkcji LUX TOOLS jest stosowana do wiercenia małych otworów w cienkich, płaskich przedmiotach, jak np. miękkie drewno lub tworzywa sztuczne. Ruchy przesuwki w górę i w dół powodują obrotowy ruch trzpienia narzędzia, dzięki czemu otwór wywiercany jest z odpowiednim naciskiem. Pozwala to na jego wyjątkowo precyzyjne wykonanie, bez pęknięć wokół miejsca wiercenia.

Zalety

Dzięki wysokiej jakości materiałom wykonania, precyzyjna wiertarka ręczna LUX TOOLS to inwestycja na długi czas. Zestaw zawiera 2 wiertła. Podobnie jak inne narzędzia tego typu, np. szczypce glazurnicze, nóż do cięcia szkła czy kielnia do kątów wewnętrznych, dostępna jest w wyjątkowo atrakcyjnej cenie. Polecana zarówno zawodowcom, jak i amatorom.

Wymiary i waga (netto):

Waga:
60 g
Wysokość:
25,0 cm
Szerokość:
2,0 cm
Głębokość / Grubość:
2,0 cm

Dostawa

Dostawa odbywa się w Warszawa + 20 km od miasta.
Pierwsza strefa do 10 km, druga od 10 do 20 km, trzecia strefa od 20 do 30 km.
Koszt dostawy różni się w zależności od rodzaju i wielkości towaru oraz obszaru dostawy.
Koszt wysyłki towaru w pierwsza strefa 19,99 zł, druga strefa – 79 zł, trzecia strefa- 109 zł
Dostawa produktów wielkogabarytowych w obrębie pierwszej strefy wynosi 49 zł, w drugiej strefie – 89 zł, w trzeciej strefie- 109 zł
Dostawa do odległych obszarów (poza 3 strefę) jest możliwa w porozumieniu z marketem. Ostateczny koszt wysyłki będzie skalkulowany przez pracownika marketu i uzgodniony podczas rozmowy telefonicznej potwierdzającej zamówienie.
Aby wyjaśnić wszystkie wątpliwości dotyczące kosztów dostawy w danym markecie, zadzwoń: 22 859 16 00
Dokładny termin dostawy oraz przedział czasowy może być uzgodniony z pracownikiem marketu podczas potwierdzenia zamówienia.
Dostawa odbywa się do momentu dostarczenia towaru w miejsce wybrane przez klienta. Wniesienie towaru oraz inne dodatkowe usługi należy uzgodnić z pracownikiem marketu podczas rozmowy telefonicznej. Dodatkowe usługi są dodatkowo płatne i nie są uwzględnione w kosztach dostawy.

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry