2020-11-30 02:52


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

LUX Pistolet do pianki montażowej

Nr produktu: 5427083
  • Do wszystkich typowych pianek PU
  • Do wypełniania spoin i pustych przestrzeni pianką PU
Opis produktu
29,99
29,99 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

20 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 5427083

Cechy

Pistolet do pianki montażowej renomowanej firmy LUX TOOLS. Jego ergonomiczny uchwyt i korpus są wykonane z solidnego, wytrzymałego tworzywa sztucznego, natomiast cyngiel - z wysokiej klasy metalu. Puszkę z pianką wkręca się w specjalnie wykonany otwór o standardowym . Pistolet wykorzystuje do działania dźwignię, która po naciśnięciu cyngla wypycha piankę przez wylot.

Zastosowanie

Zgodnie ze swoją nazwą, pistolet do pianki montażowej służy do czystego i kontrolowanego wypełniania spoin i pustych przestrzeni pianką PU. Pasuje do wszystkich typowych pianek poliuretanowych. Jest stosowany podczas prac izolacyjnych oraz budowlanych. Pianka jest także wykorzystywana do łączenia i uszczelniania ościeżnic okiennych, drzwiowych, bram garażowych i rolet, wokół kominów i okien dachowych itp.

Zalety

Ze względu na wysoką jakość wykonania, pistolet do pianki montażowej jest narzędziem do długotrwałej eksploatacji. Mimo swojej jakości, dostępny jest w wyjątkowo atrakcyjnej cenie, podobnie jak inne narzędzia murarskie i glazurnicze firmy LUX TOOLS, np. łata murarska z uchwytem.

Wymiary i waga (netto):
Waga:230 g
Wysokość:22,0 cm
Szerokość:30,0 cm
Głębokość / Grubość:5,0 cm

Dostawa

Firma spedycyjna
Paczka (kurier)

Dostawa będzie realizowaną firmą kurierską. Koszty wysyłki różnią się w zależności od wagi oraz wymiarów wszystkich produktów w koszyku. W dniu dostawy otrzymasz SMS z informacją o planowanej godzinie doręczenia.
Zamów i odbierz

Zarezerwuj i odbierz w swoim markecie

Możesz też bezpłatnie zarezerwować produkty online. Będą gotowe do odbioru w wybranym przez Ciebie markecie OBI nawet w ciągu 4 godzin od złożenia zamówienia lub najpóźniej następnego dnia roboczego.

"Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?"
Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Możesz skontaktować się z naszą obsługą klienta pod adresem:

Tel: 800 624 624
Formularz kontaktowy

Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Inni Klienci kupili również

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry