2020-02-23 12:32


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

LUX Pistolet do pianki montażowej

Nr produktu: 5427083
  • Do wszystkich typowych pianek PU
  • Do wypełniania spoin i pustych przestrzeni pianką PU
Opis produktu
29,99
29,99 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Warszawa-Puławska

tylko 5 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 5427083

Cechy

Pistolet do pianki montażowej renomowanej firmy LUX TOOLS. Jego ergonomiczny uchwyt i korpus są wykonane z solidnego, wytrzymałego tworzywa sztucznego, natomiast cyngiel - z wysokiej klasy metalu. Puszkę z pianką wkręca się w specjalnie wykonany otwór o standardowym . Pistolet wykorzystuje do działania dźwignię, która po naciśnięciu cyngla wypycha piankę przez wylot.

Zastosowanie

Zgodnie ze swoją nazwą, pistolet do pianki montażowej służy do czystego i kontrolowanego wypełniania spoin i pustych przestrzeni pianką PU. Pasuje do wszystkich typowych pianek poliuretanowych. Jest stosowany podczas prac izolacyjnych oraz budowlanych. Pianka jest także wykorzystywana do łączenia i uszczelniania ościeżnic okiennych, drzwiowych, bram garażowych i rolet, wokół kominów i okien dachowych itp.

Zalety

Ze względu na wysoką jakość wykonania, pistolet do pianki montażowej jest narzędziem do długotrwałej eksploatacji. Mimo swojej jakości, dostępny jest w wyjątkowo atrakcyjnej cenie, podobnie jak inne narzędzia murarskie i glazurnicze firmy LUX TOOLS, np. łata murarska z uchwytem.

Wymiary i waga (netto):

Waga:
230 g
Wysokość:
22,0 cm
Szerokość:
30,0 cm
Głębokość / Grubość:
5,0 cm

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry