2019-09-20 01:29


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

LUX Pistolet do pianki montażowej

Nr produktu: 5427083
  • Do wszystkich typowych pianek PU
  • Do wypełniania spoin i pustych przestrzeni pianką PU
Opis produktu
29,99
29,99 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Warszawa-Puławska

tylko 10 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 5427083

Cechy

Pistolet do pianki montażowej renomowanej firmy LUX TOOLS. Jego ergonomiczny uchwyt i korpus są wykonane z solidnego, wytrzymałego tworzywa sztucznego, natomiast cyngiel - z wysokiej klasy metalu. Puszkę z pianką wkręca się w specjalnie wykonany otwór o standardowym . Pistolet wykorzystuje do działania dźwignię, która po naciśnięciu cyngla wypycha piankę przez wylot.

Zastosowanie

Zgodnie ze swoją nazwą, pistolet do pianki montażowej służy do czystego i kontrolowanego wypełniania spoin i pustych przestrzeni pianką PU. Pasuje do wszystkich typowych pianek poliuretanowych. Jest stosowany podczas prac izolacyjnych oraz budowlanych. Pianka jest także wykorzystywana do łączenia i uszczelniania ościeżnic okiennych, drzwiowych, bram garażowych i rolet, wokół kominów i okien dachowych itp.

Zalety

Ze względu na wysoką jakość wykonania, pistolet do pianki montażowej jest narzędziem do długotrwałej eksploatacji. Mimo swojej jakości, dostępny jest w wyjątkowo atrakcyjnej cenie, podobnie jak inne narzędzia murarskie i glazurnicze firmy LUX TOOLS, np. łata murarska z uchwytem.

Wymiary i waga (netto):

Waga:
230 g
Wysokość:
22,0 cm
Szerokość:
30,0 cm
Głębokość / Grubość:
5,0 cm

Dostawa

Dostawa odbywa się w Warszawa + 20 km od miasta.
Pierwsza strefa do 10 km, druga od 10 do 20 km, trzecia strefa od 20 do 30 km.
Koszt dostawy różni się w zależności od rodzaju i wielkości towaru oraz obszaru dostawy.
Koszt wysyłki towaru w pierwsza strefa 19,99 zł, druga strefa – 79 zł, trzecia strefa- 109 zł
Dostawa produktów wielkogabarytowych w obrębie pierwszej strefy wynosi 49 zł, w drugiej strefie – 89 zł, w trzeciej strefie- 109 zł
Dostawa do odległych obszarów (poza 3 strefę) jest możliwa w porozumieniu z marketem. Ostateczny koszt wysyłki będzie skalkulowany przez pracownika marketu i uzgodniony podczas rozmowy telefonicznej potwierdzającej zamówienie.
Aby wyjaśnić wszystkie wątpliwości dotyczące kosztów dostawy w danym markecie, zadzwoń: 22 859 16 00
Dokładny termin dostawy oraz przedział czasowy może być uzgodniony z pracownikiem marketu podczas potwierdzenia zamówienia.
Dostawa odbywa się do momentu dostarczenia towaru w miejsce wybrane przez klienta. Wniesienie towaru oraz inne dodatkowe usługi należy uzgodnić z pracownikiem marketu podczas rozmowy telefonicznej. Dodatkowe usługi są dodatkowo płatne i nie są uwzględnione w kosztach dostawy.

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry