2019-02-19 10:34
Mój Market
Warszawa-Puławska
Ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Einhell Mieszadło do farb TC-MX 1400 W

Nr produktu: 3113834
  • Moc: 1400 W
  • Mieszadło o średnicy 133 mm w komplecie
  • Przekładnia 2-biegowa
Opis produktu
355,00
355,00 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Warszawa-Puławska

tylko mniej niż 3 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 3113834

Cechy

Mieszadło do farb i zapraw wyprodukowane przez renomowaną firmę Einhell jest niezawodne, posiada gwint M14 oraz 2-biegową przekładnię i wyróżnia się bardzo prostą obsługą. Mieszarka do zapraw jest wykonana z wysokiej jakości materiałów, posiada aluminiowy korpus oraz metalową przekładnię co gwarantuje długotrwałą eksploatację. Średnica dołączonego mieszadła to 133 mm. Stabilne, gumowane uchwyty boczne pozwalają na wygodną pracę i pewne operowanie urządzeniem przez dłuższy czas.

Zastosowanie

Mieszadło C-TC-MX o mocy 1400 W stosowane jest do mieszania płynnych i pylnych materiałów budowlanych. Dzięki jego zastosowaniu zaprawy, farby i substancje bitumiczne nabierają odpowiedniej konsystencji i są gotowe do użycia. Mieszarka posiada 2 biegi( 0 - 480/0 - 780/min), co pozwala na dostosowanie jej do zaleceń producenta substancji, dotyczących szybkości mieszania.

Zalety

Mieszadło do kleju, zapraw i farb dostarczane jest wraz z łopatką. Może zostać wykorzystane zarówno na dużej budowie, jak i podczas renowacji wewnętrznej domku jednorodzinnego, naprawiania ubytków betonu na terenie posesji prywatnej itp.
Napięcie zasilania: 220-240V, 50-60 Hz

Dane techniczne

Atrybuty produktu

rodzaj:
mieszarka
zastosowanie:
pozostałe

Wymiary i waga (netto):

Waga:
3,64 kg
Wysokość:
32,5 cm
Szerokość:
32,5 cm
Głębokość / Grubość:
21,0 cm

Dostawa

Dostawa odbywa się w Warszawa + 20 km od miasta.
Pierwsza strefa do 10 km, druga od 10 do 20 km, trzecia strefa od 20 do 30 km.
Koszt dostawy różni się w zależności od rodzaju i wielkości towaru oraz obszaru dostawy.
Koszt wysyłki towaru w pierwsza strefa 19,99 zł, druga strefa – 79 zł, trzecia strefa- 109 zł
Dostawa produktów wielkogabarytowych w obrębie pierwszej strefy wynosi 49 zł, w drugiej strefie – 89 zł, w trzeciej strefie- 109 zł
Dostawa do odległych obszarów (poza 3 strefę) jest możliwa w porozumieniu z marketem. Ostateczny koszt wysyłki będzie skalkulowany przez pracownika marketu i uzgodniony podczas rozmowy telefonicznej potwierdzającej zamówienie.
Aby wyjaśnić wszystkie wątpliwości dotyczące kosztów dostawy w danym markecie, zadzwoń: 22 859 16 00
Dokładny termin dostawy oraz przedział czasowy może być uzgodniony z pracownikiem marketu podczas potwierdzenia zamówienia.
Dostawa odbywa się do momentu dostarczenia towaru w miejsce wybrane przez klienta. Wniesienie towaru oraz inne dodatkowe usługi należy uzgodnić z pracownikiem marketu podczas rozmowy telefonicznej. Dodatkowe usługi są dodatkowo płatne i nie są uwzględnione w kosztach dostawy.

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry