2019-09-23 22:34


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Einhell Mieszadło do farb i zapraw TC-MX 1200

Nr produktu: 6384507
  • Moc: 1200 W
  • Mieszadło o średnicy 100 mm w komplecie
Opis produktu
 
249,00
249,00 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%

W markecie OBI Warszawa-Puławska

ograniczona dostępność, dowiedz się więcej w markecie

Opis produktu

Nr produktu: 6384507

Cechy

Mieszadło do farb i zapraw wyprodukowane przez renomowaną firmę Einhell jest niezawodne i wyróżnia się bardzo prostą obsługą. Mieszarka do zapraw jest wykonana z wysokiej jakości materiałów, posiada gwint M14, metalowy korpus oraz przekładnię co gwarantuje długotrwałą eksploatację. Średnica dołączonego mieszadła to 100 mm. Stabilne, gumowane uchwyty boczne pozwalają na wygodną pracę i pewne operowanie urządzeniem przez dłuższy czas.

Zastosowanie

Mieszadło C-TC-MX o mocy 1200 W stosowane jest do mieszania płynnych i pylnych materiałów budowlanych. Dzięki jego zastosowaniu zaprawy, farby i substancje bitumiczne nabierają odpowiedniej konsystencji i są gotowe do użycia. Mieszarka posiada 1 bieg( 0 - 680/min), co pozwala na dostosowanie jej do zaleceń producenta substancji, dotyczących szybkości mieszania.

Zalety

Mieszadło do kleju, zapraw i farb dostarczane jest wraz z łopatką. Może zostać wykorzystane zarówno na dużej budowie, jak i podczas renowacji wewnętrznej domku jednorodzinnego, naprawiania ubytków betonu na terenie posesji prywatnej itp.
Napięcie zasilania: 220-240V, 50-60 Hz.

Dane techniczne

Atrybuty produktu

rodzaj:
mieszarka

Wymiary i waga (netto):

Waga:
4,15 kg
Wysokość:
19,4 cm
Szerokość:
32,5 cm
Głębokość / Grubość:
32,5 cm

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry