2021-01-20 21:43


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

CMI Mieszadło do farb i zapraw C-FR-1350 B 1350 W

Nr produktu: 5498530
  • Moc: 1350 W
  • Łopatka w zestawie
  • Przekładnia 2-biegowa
Opis produktu
239,00
239,00 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

4 produkty dostępne

Polecamy także

Opis produktu

Nr produktu: 5498530

Cechy

Mieszadło do farb i zapraw wyprodukowane przez renomowaną firmę CMI jest niezawodne, z chwytem M14, posiada 2-biegową przekładnię i wyróżnia się bardzo prostą obsługą. Maksymalna objętość mieszania wynosi 65 l. Mieszarka do zapraw jest wykonana z wysokiej jakości materiałów, co gwarantuje długotrwałą eksploatację. Średnica mieszadła to 120 mm.

Zastosowanie

Mieszadło C-FR-1350 B 1350 W stosowane jest do mieszania płynnych i pylnych materiałów budowlanych. Dzięki jego zastosowaniu zaprawy, farby i substancje bitumiczne nabierają odpowiedniej konsystencji i są gotowe do użycia. Mieszarka posiada prędkość obrotową biegu jałowego (1/2 bieg) 0 - 550/0 - 760/min, co pozwala na dostosowanie jej do zaleceń producenta substancji, dotyczących szybkości mieszania.

Zalety

Mieszadło do kleju, zapraw i farb dostarczane jest wraz z łopatką. Może zostać wykorzystane zarówno na dużej budowie, jak i podczas renowacji wewnętrznej domku jednorodzinnego, naprawiania ubytków betonu na terenie posesji prywatnej itp. Dostępne jest w niezwykle atrakcyjnej cenie, podobnie jak inne narzędzia do wydajnej pracy murarsko-budowlanej, np. paca czy kielnia.

Dane techniczne

Atrybuty produktu
Rodzaj:pozostałe akcesoria glazurnicze
Wymiary i waga (netto):
Waga:5,1 kg
Wysokość:88,0 cm
Szerokość:32,0 cm
Głębokość / Grubość:19,5 cm

Dostawa

Firma spedycyjna
Paczka (kurier)

Dostawa będzie realizowaną firmą kurierską. Koszty wysyłki różnią się w zależności od wagi oraz wymiarów wszystkich produktów w koszyku. W dniu dostawy otrzymasz SMS z informacją o planowanej godzinie doręczenia.
Zamów i odbierz

Zarezerwuj i odbierz w swoim markecie

Możesz też bezpłatnie zarezerwować produkty online. Będą gotowe do odbioru w wybranym przez Ciebie markecie OBI nawet w ciągu 4 godzin od złożenia zamówienia lub najpóźniej następnego dnia roboczego.

"Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?"
Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Możesz skontaktować się z naszą obsługą klienta pod adresem:

Tel: 800 624 624
Formularz kontaktowy

Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Inni Klienci kupili również

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry