2021-01-27 01:16


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

LUX Skrobak do fug

Nr produktu: 1817105

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

niedostępny

Narzędzia modułowe

Podobne produkty

Opis produktu

Nr produktu: 1817105

Skrobak do czyszczenia szczelin LUX-TOOLS.
Dwustronne narzędzie (skrobak-nóż), z ostrzami ze stali nierdzewnej, wyposażone w śrubą mocującą. Przeznaczone do usuwania chwastów, trawy i mchu ze szczelin między płytkami chodnikowymi oraz przy krawężnikach, murkach i innych ozdobnych elementach ogrodowych.
Śruba motylkowa umożliwia mocowanie skrobaka do trzonka bez użycia narzędzi. Wystarczy umieścić drewniany trzonek o średnicy 28 mm w otworze montażowym, dokręcić, i skrobak jest gotowy do użycia.
To rozwiązanie jest idealne dla właścicieli ogrodów, poszukujących prostych zestawów narzędzi, zajmujących mało miejsca. Ponieważ wiele narzędzi posiada podobne śruby mocujące, wystarczy jeden trzonek, na który wymiennie mogą być zakładane różne narzędzia.

Dane produktu

Atrybuty produktu
Rodzaj:Pozostałe
Średnica trzonka:2,8 cm
Wymiary i waga (netto):
Waga:150 g
Wysokość:27,5 cm
Szerokość:7,5 cm
Głębokość / Grubość:2,6 cm

Inni Klienci kupili również

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry