2018-01-23 05:32
Mój Market
Warszawa Puławska
ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Stanley Niwelator optyczny AL24Art.Nr. 5132709

  • Powiększenie 24x
  • Stopień ochrony: IP54
  • Zasięg: 90 m
Opis produktu
1 149,00
1 149,00 zł / szt.

Für Online Bestellungen sind nur Mengen in 1er Schritten verfügbar.

Cena zawiera podatek VAT 23%

W markecie OBI Warszawa Puławska

3 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 5132709

Cechy

Niwelator optyczny renomowanej firmy Stanley to narzędzie pomiarowe wyposażone w samopoziomujący mechanizm wahadłowy z tłumieniem magnetycznym. Dzięki temu cechuje go duża dokładność poziomowania: 1,6 mm na 45 m. Zasięg pomiaru urządzenia wynosi 90 m, zakres samopoziomowania +/- 15°, a maksymalne powiększenie to x24. Rozdzielczość niwelatora to 9 cm, a pełna rozwartość optyczna obiektywu-36 mm.

Zastosowanie

Niwelator optyczny AL24 to specjalistyczny przyrząd do pomiaru różnicy wysokości pomiędzy punktami terenowymi. Jest on stosowany na placach budowy, gdzie ma duży wpływ na precyzję stawianych obiektów, a co za tym idzie-bezpieczeństwo tych, które zostaną oddane do użytku. Niwelator AL24 umożliwia dokładne ustalenie różnego rodzaju prac, np. wykonanie wylewki betonowej, zaplanowanie ścian działowych, jak i równe zamontowanie podwieszanego sufitu.

Zalety

Niwelator Stanley posiada klasę szczelności IP 54, co oznacza, że jest on odporny na trudne warunki pogodowe, w tym deszcz i kurz. Może być on używany w temperaturze pracy: od-6° C do 49° C. Dostępny w atrakcyjnej cenie zestaw składa się z niwelatora ze spodarką, pionu, teleskopowej łaty niwelacyjnej 5 m, statywu aluminiowego o wysokości 1,6 m i skrzynki transportowej. Jest on wręcz niezbędny na budowie, podobnie jak poziomnica laserowa, dalmierz czy przymiar liniowy.

Dane techniczne

Atrybuty produktu

rodzaj:
narzędzia
typ:
poziomnice

Wymiary i waga (netto):

Waga:
10,8 kg
Wysokość:
134,0 cm
Szerokość:
22,0 cm
Głębokość / Grubość:
22,0 cm

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry