2018-05-25 03:06
Mój Market
Warszawa Puławska
ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Stanley Laser krzyżowy Cubix STHT1-77340Art.Nr. 6157242

  • Wielokierunkowy uchwyt Quicklink
  • Zakres samopoziomowania: 4 st.
  • Zasięg: 8 m
Opis produktu
225,00
225,00 zł / szt.

Für Online Bestellungen sind nur Mengen in 1er Schritten verfügbar.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Warszawa Puławska

ograniczona dostępność, dowiedz się więcej w markecie

Opis produktu

Nr produktu: 6157242

Cechy

Laser krzyżowy Stanley jest wyposażony w wielokierunkowy uchwyt Quicklink, który znacznie ułatwia pracę z narzędziem i zapewnia dokładność poziomowania w każdej pozycji. Posiada on dodatkowo praktyczny przełącznik trybów pracy i podświetlany wskaźnik braku poziomu. Zakres kompensacji samopoziomowania w urządzeniu wynosi 4°, z kolei jego zasięg roboczy-8 m. Urządzenie cechuje duża dokładność-0,8 mm/1 m.

Zastosowanie

Laser krzyżowy Cubix STHT1-77340 marki Stanley jest stosowany do wyznaczania linii poziomych, pionowych, prostopadłych i skośnych. Używany jest on przede wszystkim w pracach remontowo-budowlanych, rozpoczynając od stawiania ścianek działowych, na kładzeniu paneli ściennych kończąc. Wyprodukowany przez firmę Stanley laser, zaliczany do klasy pierwszej, pozwoli osiągnąć wysoką jakość i precyzję wykonywanych prac.

Zalety

Stanley Cubix to urządzenie pomiarowe wysokiej jakości. Jest ono proste w obsłudze, a dzięki solidnym materiałom wykonania można eksploatować je przed długi czas. Wraz z nim w zestawie znajdują się dwie baterie AA (1,5 V). Wystarczają one na ok. 20 godzin pracy lasera. Cubix Stanley, podobnie jak inne urządzenia pomiarowe firmy (w tym m.in. detektor profili), dostępny jest w wyjątkowo atrakcyjnej cenie.

Dane techniczne

Atrybuty produktu

rodzaj:
urządzenia elektroniczne
typ:
poziomica laserowa

Wymiary i waga (netto):

Waga:
760 g
Wysokość:
28,5 cm
Szerokość:
10,1 cm
Głębokość / Grubość:
22,0 cm

Dodatkowe informacje

Dostawa

Dostawa odbywa się w Warszawa + 20 km od miasta.
Pierwsza strefa do 10 km, druga od 10 do 20 km, trzecia strefa od 20 do 30 km.
Koszt dostawy różni się w zależności od rodzaju i wielkości towaru oraz obszaru dostawy.
Koszt wysyłki towaru w pierwsza strefa 19,99 zł, druga strefa – 79 zł, trzecia strefa- 109 zł
Dostawa produktów wielkogabarytowych w obrębie pierwszej strefy wynosi 49 zł, w drugiej strefie – 89 zł, w trzeciej strefie- 109 zł
Dostawa do odległych obszarów (poza 3 strefę) jest możliwa w porozumieniu z marketem. Ostateczny koszt wysyłki będzie skalkulowany przez pracownika marketu i uzgodniony podczas rozmowy telefonicznej potwierdzającej zamówienie.
Aby wyjaśnić wszystkie wątpliwości dotyczące kosztów dostawy w danym markecie, zadzwoń: 22 859 16 00
Dokładny termin dostawy oraz przedział czasowy może być uzgodniony z pracownikiem marketu podczas potwierdzenia zamówienia.
Dostawa odbywa się do momentu dostarczenia towaru w miejsce wybrane przez klienta. Wniesienie towaru oraz inne dodatkowe usługi należy uzgodnić z pracownikiem marketu podczas rozmowy telefonicznej. Dodatkowe usługi są dodatkowo płatne i nie są uwzględnione w kosztach dostawy.

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry