2018-05-24 06:31
Mój Market
Warszawa Puławska
ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

LUX Suwmiarka cyfrowa 150 mmArt.Nr. 1395458

  • Cyfrowa
  • Z pokrętłem do dokładnego ustawiania
  • 4 sposoby użycia
Opis produktu
92,99
92,99 zł / szt.

Für Online Bestellungen sind nur Mengen in 1er Schritten verfügbar.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Warszawa Puławska

8 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 1395458

Cechy

Suwmiarka cyfrowa produkcji renomowanej firmy LUX TOOLS to narzędzie wykonane z wysokiej jakość materiałów, które gwarantują długi czas eksploatacji. Wyposażona jest w pokrętło gniazdowe oraz śrubę, dzięki którym możliwe jest niezwykle dokładne ustalenie danego wymiaru. Suwmiarka LUX posiada funkcję automatycznego wyłączania, praktyczny przycisk zmiany skali z mm na cale oraz przycisk do kalibracji.

Zastosowanie

Podobnie jak zwykła suwmiarka, tak samo i ta cyfrowa jest praktycznym elementem każdej skrzynki narzędziowej. Umożliwia ona precyzyjne pomiary szerokości, wysokości i głębokości. Suwmiarka cyfrowa LUX TOOLS wyświetla wynik pomiaru na niewielkim, umieszczonym na urządzeniu wyświetlaczu cyfrowym. Może być on w dowolnym momencie włączony lub wyłączony. Zasilany jest bateryjką pastylkową.

Zalety

Suwmiarki elektroniczne cechuje doskonała precyzja pomiaru oraz czytelne wyniki. Przeznaczone są one zarówno dla profesjonalistów, jak i domowych majsterkowiczów. Podobnie jak inne urządzenia elektroniczne i elektryczne LUX TOOLS, np. próbnik napięcia czy kamera endoskopowa, także suwmiarka elektroniczna dostępna jest w atrakcyjnej cenie. Polecana jest ona dla każdego, kto szuka precyzyjnej suwmiarki na lata!

Dane techniczne

Atrybuty produktu

rodzaj:
narzędzia

Wymiary i waga (netto):

Waga:
265 g
Wysokość:
28,0 cm
Szerokość:
10,5 cm
Głębokość / Grubość:
3,5 cm

Dostawa

Dostawa odbywa się w Warszawa + 20 km od miasta.
Pierwsza strefa do 10 km, druga od 10 do 20 km, trzecia strefa od 20 do 30 km.
Koszt dostawy różni się w zależności od rodzaju i wielkości towaru oraz obszaru dostawy.
Koszt wysyłki towaru w pierwsza strefa 19,99 zł, druga strefa – 79 zł, trzecia strefa- 109 zł
Dostawa produktów wielkogabarytowych w obrębie pierwszej strefy wynosi 49 zł, w drugiej strefie – 89 zł, w trzeciej strefie- 109 zł
Dostawa do odległych obszarów (poza 3 strefę) jest możliwa w porozumieniu z marketem. Ostateczny koszt wysyłki będzie skalkulowany przez pracownika marketu i uzgodniony podczas rozmowy telefonicznej potwierdzającej zamówienie.
Aby wyjaśnić wszystkie wątpliwości dotyczące kosztów dostawy w danym markecie, zadzwoń: 22 859 16 00
Dokładny termin dostawy oraz przedział czasowy może być uzgodniony z pracownikiem marketu podczas potwierdzenia zamówienia.
Dostawa odbywa się do momentu dostarczenia towaru w miejsce wybrane przez klienta. Wniesienie towaru oraz inne dodatkowe usługi należy uzgodnić z pracownikiem marketu podczas rozmowy telefonicznej. Dodatkowe usługi są dodatkowo płatne i nie są uwzględnione w kosztach dostawy.

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry