2021-01-23 02:31


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

LUX Próbnik napięcia 150 mm

Nr produktu: 3419587
  • 150 mm
  • Do napięcia max. 250 V
Opis produktu
7,49
7,49 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

31 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 3419587

Cechy

Próbnik napięcia wyprodukowany przez renomowaną firmę LUX TOOLS to narzędzie elektryczne wysokiej jakości. Może być on obciążany napięciem wynoszącym od 125 V do 250 V (AC). Ergonomiczna rączka zapewnia jego stabilne trzymanie. Próbnik posiada otwór, pozwalający po pracy umieścić go na gwoździu, haczyku itp. Dzięki długopisowej" zakładce można przypiąć go także do kieszeni koszulki lub bluzy.

Zastosowanie

Próbnik napięcia jest stosowany w elektryce, gdzie służy do sprawdzenia napięcia w urządzeniach oraz w gniazdkach elektrycznych. Służy on zarówno do zakładania nowych gniazdek, jak i konserwacji używanych, a także po wymianie starego gniazdka elektrycznego na nowe. Końcówkę wkłada się do otworu, palcem naciska przycisk na próbniku, a jeśli w gniazdku jest napięcie, zaświeci się umieszczona na narzędziu dioda.

Zalety

Próbnik napięcia LUX TOOLS to wygodne w obsłudze urządzenie, niezbędne przy remontach, na budowach oraz w punktach zajmujących się usługami i naprawami związanymi z elektrycznością. Dzięki wykonaniu z wysokiej jakości materiałów, cechuje go niezawodność oraz długi czas eksploatacji. Podobnie jak kamera endoskopowa tego samego producenta, próbnik dostępny jest w bardzo atrakcyjnej cenie.

Dostawa

Firma spedycyjna
Paczka (kurier)

Dostawa będzie realizowaną firmą kurierską. Koszty wysyłki różnią się w zależności od wagi oraz wymiarów wszystkich produktów w koszyku. W dniu dostawy otrzymasz SMS z informacją o planowanej godzinie doręczenia.
Zamów i odbierz

Zarezerwuj i odbierz w swoim markecie

Możesz też bezpłatnie zarezerwować produkty online. Będą gotowe do odbioru w wybranym przez Ciebie markecie OBI nawet w ciągu 4 godzin od złożenia zamówienia lub najpóźniej następnego dnia roboczego.

"Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?"
Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Możesz skontaktować się z naszą obsługą klienta pod adresem:

Tel: 800 624 624
Formularz kontaktowy

Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Inni Klienci kupili również

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry