2020-02-17 19:29


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

LUX Próbnik napięcia 150 mm

Nr produktu: 3419587
  • 150 mm
  • Do napięcia max. 250 V
Opis produktu
5,49
5,49 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBIWarszawa-Puławska

42 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 3419587

Cechy

Próbnik napięcia wyprodukowany przez renomowaną firmę LUX TOOLS to narzędzie elektryczne wysokiej jakości. Może być on obciążany napięciem wynoszącym od 125 V do 250 V (AC). Ergonomiczna rączka zapewnia jego stabilne trzymanie. Próbnik posiada otwór, pozwalający po pracy umieścić go na gwoździu, haczyku itp. Dzięki długopisowej" zakładce można przypiąć go także do kieszeni koszulki lub bluzy.

Zastosowanie

Próbnik napięcia jest stosowany w elektryce, gdzie służy do sprawdzenia napięcia w urządzeniach oraz w gniazdkach elektrycznych. Służy on zarówno do zakładania nowych gniazdek, jak i konserwacji używanych, a także po wymianie starego gniazdka elektrycznego na nowe. Końcówkę wkłada się do otworu, palcem naciska przycisk na próbniku, a jeśli w gniazdku jest napięcie, zaświeci się umieszczona na narzędziu dioda.

Zalety

Próbnik napięcia LUX TOOLS to wygodne w obsłudze urządzenie, niezbędne przy remontach, na budowach oraz w punktach zajmujących się usługami i naprawami związanymi z elektrycznością. Dzięki wykonaniu z wysokiej jakości materiałów, cechuje go niezawodność oraz długi czas eksploatacji. Podobnie jak kamera endoskopowa tego samego producenta, próbnik dostępny jest w bardzo atrakcyjnej cenie.

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry