2018-05-24 11:45
Mój Market
Warszawa Puławska
ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

LUX Próbnik napięcia 150 mmArt.Nr. 3419587

5,49
5,49 zł / szt.

Für Online Bestellungen sind nur Mengen in 1er Schritten verfügbar.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Warszawa Puławska

31 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 3419587

Cechy

Próbnik napięcia wyprodukowany przez renomowaną firmę LUX TOOLS to narzędzie elektryczne wysokiej jakości. Może być on obciążany napięciem wynoszącym od 125 V do 250 V (AC). Ergonomiczna rączka zapewnia jego stabilne trzymanie. Próbnik posiada otwór, pozwalający po pracy umieścić go na gwoździu, haczyku itp. Dzięki długopisowej" zakładce można przypiąć go także do kieszeni koszulki lub bluzy.

Zastosowanie

Próbnik napięcia jest stosowany w elektryce, gdzie służy do sprawdzenia napięcia w urządzeniach oraz w gniazdkach elektrycznych. Służy on zarówno do zakładania nowych gniazdek, jak i konserwacji używanych, a także po wymianie starego gniazdka elektrycznego na nowe. Końcówkę wkłada się do otworu, palcem naciska przycisk na próbniku, a jeśli w gniazdku jest napięcie, zaświeci się umieszczona na narzędziu dioda.

Zalety

Próbnik napięcia LUX TOOLS to wygodne w obsłudze urządzenie, niezbędne przy remontach, na budowach oraz w punktach zajmujących się usługami i naprawami związanymi z elektrycznością. Dzięki wykonaniu z wysokiej jakości materiałów, cechuje go niezawodność oraz długi czas eksploatacji. Podobnie jak kamera endoskopowa tego samego producenta, próbnik dostępny jest w bardzo atrakcyjnej cenie.

Dostawa

Dostawa odbywa się w Warszawa + 20 km od miasta.
Pierwsza strefa do 10 km, druga od 10 do 20 km, trzecia strefa od 20 do 30 km.
Koszt dostawy różni się w zależności od rodzaju i wielkości towaru oraz obszaru dostawy.
Koszt wysyłki towaru w pierwsza strefa 19,99 zł, druga strefa – 79 zł, trzecia strefa- 109 zł
Dostawa produktów wielkogabarytowych w obrębie pierwszej strefy wynosi 49 zł, w drugiej strefie – 89 zł, w trzeciej strefie- 109 zł
Dostawa do odległych obszarów (poza 3 strefę) jest możliwa w porozumieniu z marketem. Ostateczny koszt wysyłki będzie skalkulowany przez pracownika marketu i uzgodniony podczas rozmowy telefonicznej potwierdzającej zamówienie.
Aby wyjaśnić wszystkie wątpliwości dotyczące kosztów dostawy w danym markecie, zadzwoń: 22 859 16 00
Dokładny termin dostawy oraz przedział czasowy może być uzgodniony z pracownikiem marketu podczas potwierdzenia zamówienia.
Dostawa odbywa się do momentu dostarczenia towaru w miejsce wybrane przez klienta. Wniesienie towaru oraz inne dodatkowe usługi należy uzgodnić z pracownikiem marketu podczas rozmowy telefonicznej. Dodatkowe usługi są dodatkowo płatne i nie są uwzględnione w kosztach dostawy.

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry