2021-05-15 22:33


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

LUX Kamera endoskopowa

Nr produktu: 5944988

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

niedostępny

Narzędzia i urządzenia pomiarowe

Podobne produkty

Opis produktu

Nr produktu: 5944988

Cechy

Kamera endoskopowa produkcji renomowanej firmy LUX TOOLS to urządzenie wykonane z wysokiej jakości materiałów, które gwarantują jej optymalną pracę oraz długi okres eksploatacji. Jest ona wyposażona w kamerę oraz ekran TFT/LCD 2,4" z czterema wygodnymi przyciskami. Służą one do regulacji kontrastu oraz jakości wyświetlanego obrazu. Głowica kamery ma średnicę 12 mm.

Zastosowanie

Kamera endoskopowa LUX TOOLS pozwala na obserwowanie miejsc trudno dostępnych, do których nie można dostać się w standardowy sposób. Przykładem mogą być wąskie przewody wentylacyjne lub zasypane przestrzenie. Głowica kamery znajduje się na elastycznym przewodzie, który wsuwa się do pożądanej głębokości, a na ekranie wyświetlany jest obraz z kamery. Ma ona ogniskową 50 mm, a kąt jej widzenia wynosi 60°.

Kamera endoskopowa jest przydatna w różnych branżach-od hydrauliki po mechanikę. Doskonale uzupełni także warsztat majsterkowicza i złotej rączki". Sprzedawana jest wraz z praktyczną walizką z tworzywa sztucznego, dzięki której urządzenie jest zabezpieczone w czasie transportu oraz przechowywania. Podobnie jak i inne urządzenia LUX TOOLS (jak np. próbnik napięcia czy suwmiarka cyfrowa), dostępna jest ona w wyjątkowo atrakcyjnej cenie.

Wymiary i waga (netto):
Waga:218 g
Wysokość:21,5 cm
Szerokość:15,6 cm
Głębokość / Grubość:8,0 cm

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry