2018-12-10 09:44
Mój Market
Warszawa-Pulawska
Ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

LUX Kamera endoskopowa

Nr produktu: 5944988
  • Kąt widzenia 60st.
  • Ogniskowa: 50 mm
  • śr. głowicy kamery: 12 mm
Opis produktu
449,00
449,00 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Warszawa-Pulawska

ograniczona dostępność, dowiedz się więcej w markecie

Opis produktu

Nr produktu: 5944988

Cechy

Kamera endoskopowa produkcji renomowanej firmy LUX TOOLS to urządzenie wykonane z wysokiej jakości materiałów, które gwarantują jej optymalną pracę oraz długi okres eksploatacji. Jest ona wyposażona w kamerę oraz ekran TFT/LCD 2,4" z czterema wygodnymi przyciskami. Służą one do regulacji kontrastu oraz jakości wyświetlanego obrazu. Głowica kamery ma średnicę 12 mm.

Zastosowanie

Kamera endoskopowa LUX TOOLS pozwala na obserwowanie miejsc trudno dostępnych, do których nie można dostać się w standardowy sposób. Przykładem mogą być wąskie przewody wentylacyjne lub zasypane przestrzenie. Głowica kamery znajduje się na elastycznym przewodzie, który wsuwa się do pożądanej głębokości, a na ekranie wyświetlany jest obraz z kamery. Ma ona ogniskową 50 mm, a kąt jej widzenia wynosi 60°.

Kamera endoskopowa jest przydatna w różnych branżach-od hydrauliki po mechanikę. Doskonale uzupełni także warsztat majsterkowicza i złotej rączki". Sprzedawana jest wraz z praktyczną walizką z tworzywa sztucznego, dzięki której urządzenie jest zabezpieczone w czasie transportu oraz przechowywania. Podobnie jak i inne urządzenia LUX TOOLS (jak np. próbnik napięcia czy suwmiarka cyfrowa), dostępna jest ona w wyjątkowo atrakcyjnej cenie.

Wymiary i waga (netto):

Waga:
218 g
Wysokość:
21,5 cm
Szerokość:
15,6 cm
Głębokość / Grubość:
8,0 cm

Dostawa

Dostawa odbywa się w Warszawa + 20 km od miasta.
Pierwsza strefa do 10 km, druga od 10 do 20 km, trzecia strefa od 20 do 30 km.
Koszt dostawy różni się w zależności od rodzaju i wielkości towaru oraz obszaru dostawy.
Koszt wysyłki towaru w pierwsza strefa 19,99 zł, druga strefa – 79 zł, trzecia strefa- 109 zł
Dostawa produktów wielkogabarytowych w obrębie pierwszej strefy wynosi 49 zł, w drugiej strefie – 89 zł, w trzeciej strefie- 109 zł
Dostawa do odległych obszarów (poza 3 strefę) jest możliwa w porozumieniu z marketem. Ostateczny koszt wysyłki będzie skalkulowany przez pracownika marketu i uzgodniony podczas rozmowy telefonicznej potwierdzającej zamówienie.
Aby wyjaśnić wszystkie wątpliwości dotyczące kosztów dostawy w danym markecie, zadzwoń: 22 859 16 00
Dokładny termin dostawy oraz przedział czasowy może być uzgodniony z pracownikiem marketu podczas potwierdzenia zamówienia.
Dostawa odbywa się do momentu dostarczenia towaru w miejsce wybrane przez klienta. Wniesienie towaru oraz inne dodatkowe usługi należy uzgodnić z pracownikiem marketu podczas rozmowy telefonicznej. Dodatkowe usługi są dodatkowo płatne i nie są uwzględnione w kosztach dostawy.

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry