2018-01-23 13:08
Mój Market
Warszawa Puławska
ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Bosch Dalmierz laserowy PLR 50 CArt.Nr. 6237093

  • Precyzyjny pomiar odległości i powierzchni
  • Funkcja zapamiętywania ostatnich 10 pomiarów
  • Zasięg: 50 m
Opis produktu
519,00
519,00 zł / szt.

Für Online Bestellungen sind nur Mengen in 1er Schritten verfügbar.

Cena zawiera podatek VAT 23%

W markecie OBI Warszawa Puławska

mniej niż 3 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 6237093

Dalmierz laserowy Bosch PLR 50 zapamieta za Ciebie aż 10 ostatnich pomiarówParametry

Dalmierz laserowy Bosch PLR 50 C to urządzenie wykonane z materiałów wysokiej jakości. Wyposażony jest w ekran dotykowy z kolorowym wyświetlaczem oraz w zintegrowany czujnik nachylenia, umożliwiający precyzyjny pomiar kąta nachylenia, a także pozycjonowanie obiektów. Laserowy miernik odległości posiada tryb pomiaru ciągłego z funkcją minimum/maksimum. Urządzenie automatyczne zapisuje 10 ostatnich pomiarów, dodając i odejmując długości, powierzchnie oraz kubatury.


Funkcjonalność

Dalmierz Bosch PLR 50 umożliwia pomiar długości, wysokości, odległości i nachylenia z najwyższą precyzją. Dzięki zintegrowanym funkcjom pomiarowym dokładnie określa on długości, powierzchnie i kubatury oraz dokonuje pośrednich pomiarów długości i wysokości w zakresie do 50 m. Dalmierz laserowy Bosch posiada 3 płaszczyzny odniesienia: pomiar od przedniej krawędzi, pomiar od tylnej krawędzi oraz pomiar od płytki ogranicznika.


Zalety

Laserowy dalmierz wyposażony jest w złącze komunikacyjne Bluetooth. Dzięki aplikacji Bosch PLR measure&go można prowadzić w wygodny sposób dokumentację wyników pomiarowych. W wyposażeniu standardowym dalmierza znajdują się 3 baterie LR03 (AAA) 1,5 V, opaska na rękę i pokrowiec. Miara laserowa Bosch dostępna jest w atrakcyjnej cenie, podobnie jak inne produkty (np. poziomnica laserowa czy laser liniowy).Dane techniczne

Atrybuty produktu

rodzaj:
urządzenia elektroniczne

Wymiary i waga (netto):

Waga:
130 g
Wysokość:
10,0 cm
Szerokość:
29,5 cm
Głębokość / Grubość:
33,0 cm

Dodatkowe informacje

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry