2019-03-25 02:47
Mój Market
Warszawa-Puławska
Ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Bosch Dalmierz laserowy PLR 50 C

Nr produktu: 6237093
  • Precyzyjny pomiar odległości i powierzchni
  • Funkcja zapamiętywania ostatnich 10 pomiarów
  • Zasięg: 50 m
Opis produktu
499,00
499,00 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Warszawa-Puławska

tylko mniej niż 3 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 6237093

Dalmierz laserowy Bosch PLR 50 zapamieta za Ciebie aż 10 ostatnich pomiarówParametry

Dalmierz laserowy Bosch PLR 50 C to urządzenie wykonane z materiałów wysokiej jakości. Wyposażony jest w ekran dotykowy z kolorowym wyświetlaczem oraz w zintegrowany czujnik nachylenia, umożliwiający precyzyjny pomiar kąta nachylenia, a także pozycjonowanie obiektów. Laserowy miernik odległości posiada tryb pomiaru ciągłego z funkcją minimum/maksimum. Urządzenie automatyczne zapisuje 10 ostatnich pomiarów, dodając i odejmując długości, powierzchnie oraz kubatury.


Funkcjonalność

Dalmierz Bosch PLR 50 umożliwia pomiar długości, wysokości, odległości i nachylenia z najwyższą precyzją. Dzięki zintegrowanym funkcjom pomiarowym dokładnie określa on długości, powierzchnie i kubatury oraz dokonuje pośrednich pomiarów długości i wysokości w zakresie do 50 m. Dalmierz laserowy Bosch posiada 3 płaszczyzny odniesienia: pomiar od przedniej krawędzi, pomiar od tylnej krawędzi oraz pomiar od płytki ogranicznika.


Zalety

Laserowy dalmierz wyposażony jest w złącze komunikacyjne Bluetooth. Dzięki aplikacji Bosch PLR measure&go można prowadzić w wygodny sposób dokumentację wyników pomiarowych. W wyposażeniu standardowym dalmierza znajdują się 3 baterie LR03 (AAA) 1,5 V, opaska na rękę i pokrowiec. Miara laserowa Bosch dostępna jest w atrakcyjnej cenie, podobnie jak inne produkty (np. poziomnica laserowa czy laser liniowy).*Gwarancja obowiązuje po rejestracji wykonanej przez użytkownika końcowego na stronie internetowej www.mybosch-tools.com.
Do rejestracji potrzebny jest dowód zakupu oraz numery seryjne z zakupionego urządzenia.
Gwarancją nie jest objęty asortyment osprzętu do elektronarzędzi jako produkty zużywające się.

Dane techniczne

Atrybuty produktu

rodzaj:
urządzenia elektroniczne

Wymiary i waga (netto):

Waga:
130 g
Wysokość:
10,0 cm
Szerokość:
29,5 cm
Głębokość / Grubość:
33,0 cm

Dodatkowe informacje

Dostawa

Dostawa odbywa się w Warszawa + 20 km od miasta.
Pierwsza strefa do 10 km, druga od 10 do 20 km, trzecia strefa od 20 do 30 km.
Koszt dostawy różni się w zależności od rodzaju i wielkości towaru oraz obszaru dostawy.
Koszt wysyłki towaru w pierwsza strefa 19,99 zł, druga strefa – 79 zł, trzecia strefa- 109 zł
Dostawa produktów wielkogabarytowych w obrębie pierwszej strefy wynosi 49 zł, w drugiej strefie – 89 zł, w trzeciej strefie- 109 zł
Dostawa do odległych obszarów (poza 3 strefę) jest możliwa w porozumieniu z marketem. Ostateczny koszt wysyłki będzie skalkulowany przez pracownika marketu i uzgodniony podczas rozmowy telefonicznej potwierdzającej zamówienie.
Aby wyjaśnić wszystkie wątpliwości dotyczące kosztów dostawy w danym markecie, zadzwoń: 22 859 16 00
Dokładny termin dostawy oraz przedział czasowy może być uzgodniony z pracownikiem marketu podczas potwierdzenia zamówienia.
Dostawa odbywa się do momentu dostarczenia towaru w miejsce wybrane przez klienta. Wniesienie towaru oraz inne dodatkowe usługi należy uzgodnić z pracownikiem marketu podczas rozmowy telefonicznej. Dodatkowe usługi są dodatkowo płatne i nie są uwzględnione w kosztach dostawy.

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry