2021-05-18 03:49


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Bosch Dalmierz laserowy PLR 50 C

Nr produktu: 6237093

  • Precyzyjny pomiar odległości i powierzchni
  • Funkcja zapamiętywania ostatnich 10 pomiarów
  • Zasięg: 50 m
Opis produktu
499,00
499,00 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

niedostępny

Dostępne od ręki w markecie:
Łódź ul. Rokicińska (Zmień market)

Więcej produktów tej marki

Opis produktu

Nr produktu: 6237093

Dalmierz laserowy PLR 50 marki Bosch.

Dalmierz laserowy PLR 50 C to urządzenie wykonane z materiałów wysokiej jakości. Wyposażony jest w ekran dotykowy z kolorowym wyświetlaczem oraz w zintegrowany czujnik nachylenia, umożliwiający precyzyjny pomiar kąta nachylenia, a także pozycjonowanie obiektów. Laserowy miernik odległości posiada tryb pomiaru ciągłego z funkcją minimum/maksimum. Urządzenie automatyczne zapisuje 10 ostatnich pomiarów, dodając i odejmując długości, powierzchnie oraz kubatury.
Dalmierz Bosch PLR 50 umożliwia pomiar długości, wysokości, odległości i nachylenia z najwyższą precyzją. Dzięki zintegrowanym funkcjom pomiarowym dokładnie określa on długości, powierzchnie i kubatury oraz dokonuje pośrednich pomiarów długości i wysokości w zakresie do 50 m. Dalmierz laserowy Bosch posiada 3 płaszczyzny odniesienia: pomiar od przedniej krawędzi, pomiar od tylnej krawędzi oraz pomiar od płytki ogranicznika.

Zalety

Laserowy dalmierz wyposażony jest w złącze komunikacyjne Bluetooth. Dzięki aplikacji Bosch PLR measure&go można prowadzić w wygodny sposób dokumentację wyników pomiarowych. W wyposażeniu standardowym dalmierza znajdują się 3 baterie LR03 (AAA) 1,5 V, opaska na rękę i pokrowiec. Miara laserowa Bosch dostępna jest w atrakcyjnej cenie, podobnie jak inne produkty (np. poziomnica laserowa czy laser liniowy).Pobierz kartę gwarancyjną.

Dane techniczne

Atrybuty produktu
Rodzaj:Urządzenia elektroniczne
Wymiary i waga (netto):
Waga:130 g
Wysokość:10,0 cm
Szerokość:29,5 cm
Głębokość / Grubość:33,0 cm

Dodatkowe informacje

Dostawa

Firma spedycyjna
Paczka (kurier)

Dostawa będzie realizowaną firmą kurierską. Koszty wysyłki różnią się w zależności od wagi oraz wymiarów wszystkich produktów w koszyku. W dniu dostawy otrzymasz SMS z informacją o planowanej godzinie doręczenia.
"Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?"
Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Możesz skontaktować się z naszą obsługą klienta pod adresem:

Tel: 800 624 624
Formularz kontaktowy

Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Inni Klienci kupili również

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry