2018-01-21 01:53
Mój Market
Warszawa Puławska
ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

LUX Spirala kanalizacyjna 3 mArt.Nr. 1386994

  • Długość: 3 m
  • Średnica rur: 10 mm - 30 mm
Opis produktu

Warianty:

15,99
15,99 zł / szt.

Für Online Bestellungen sind nur Mengen in 1er Schritten verfügbar.

Cena zawiera podatek VAT 23%

W markecie OBI Warszawa Puławska

82 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 1386994

Cechy

Spirala kanalizacyjna do przepychania rur, wyprodukowana przez renomowaną firmę LUX TOOLS, jest wykonana z wysokiej jakości materiałów, dających jej dużą odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz chroniących przed korozją. Przeznaczona jest ona do rur kanalizacyjnych o średnicach wynoszących od 10 mm do 30 mm. Ma długość 3 m, ale dostępne są także jej dłuższe wersje (5 m i 10 m).

Zastosowanie

Spirala kanalizacyjna (zwana także żmijką do rur) jest stosowana wszędzie tam, gdzie zablokowany został odpływ wody, co można poznać m.in. po braku jej spływania z kranów i zlewów lub wydostawaniu się jej przez kratkę kanalizacyjną. Przepychanie kanalizacji za pomocą spirali wymaga dwóch osób-jedna wkłada końcówkę w otwór odpływu i popycha żmijkę, natomiast druga kręci korbką. Końcówka żmijki zagłębia się, a gdy napotka się przeszkodę (np. grudę tłuszczu czy też grudę złożoną z resztek spożywczych), przebija ją.

Zalety

Dzięki spirali do udrażniania odtykanie rur jest bardzo prostą czynnością. Skuteczne udrażnianie rur wymaga cierpliwości. Końcówka żmijki przebija bowiem blokadę z szybkością zależną od jej grubości i twardości. Sprężyna do rur jest narzędziem hydraulicznym, którym każdy może przeczyścić rury. Dobrze jest więc mieć ją pod ręką. Podobnie jak inne narzędzia tego typu, jak np. przepychacz do rur czy klucz nastawny, dostępna jest ona w atrakcyjnej cenie.

Dane techniczne

Atrybuty produktu

rodzaj:
sprężyny hydrauliczne

Wymiary i waga (netto):

Waga:
373 g
Wysokość:
27,0 cm
Szerokość:
14,5 cm
Głębokość / Grubość:
5,5 cm

Inni Klienci kupili również

Opinia (1)

 4 z 5
  • 5(0)
  • 4(1)
  • 3(0)
  • 2(0)
  • 1(0)

Czy już kupiłeś ten produkt? Prosimy, pozostaw nam swoją opinię.

„Wyraź swoją opinię!“

4

Zdzisław (2017-02-08)

Dobra spirala

Dobre, praktyczne i tanie, cóż więcej chcieć, polecam

3 lub

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry