2019-03-25 02:49
Mój Market
Warszawa-Puławska
Ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

LUX Klucz nastawny 280 mm

Nr produktu: 1386978
  • Średnica: 70 mm
  • Długość: 280 mm
  • Do chwytania i przytrzymywania połączeń gwintowych armatury
Opis produktu
34,99
34,99 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Warszawa-Puławska

tylko 3 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 1386978

Cechy

Klucz nastawny wyprodukowany przez renomowaną firmę LUX TOOLS to narzędzie, do wykonania którego użyto wysokiej jakości stali węglowej. Szczęki klucza są rozwierane, a ich maksymalne rozwarcie wynosi 70 mm. Specjalnie profilowana, ergonomiczna rączka klucza nastawnego gwarantuje pewny uchwyt i zwiększa bezpieczeństwo wykonywanej za jego pomocą pracy. Długość klucza LUX TOOLS wynosi 280 mm.

Zastosowanie

Klucz żabka LUX TOOLS jest stosowany podczas prac montażowych oraz instalacyjnych. Dotyczy to zwłaszcza różnego rodzaju operacji hydraulicznych oraz mechanicznych. Pomoże on więc m.in. w odkręceniu zardzewiałych nakrętek, co umożliwi demontaż trzymanych przez nie części lub urządzeń. Klucz nastawny może być użyty również do uchwycenia połączeń gwintowych armatury i wielu innych czynności niezbędnych do zakończenia robót wykończeniowych.

Zalety

Klucz nastawny, czyli popularna żabka, ze względu na swoją wysoką jakość wykonania, jest narzędziem, które posłuży przez długie lata. Mimo wysokiej klasy jest dostępny w wyjątkowo atrakcyjnej cenie. Znajdzie on z pewnością swoje miejsce zarówno w profesjonalnej firmie, jak również w domowym warsztacie i garażu, koło takich niezbędnych narzędzi, jak klucz francuski czy klucz imbusowy.

Dane techniczne

Atrybuty produktu

rodzaj:
szczypce nastawne

Wymiary i waga (netto):

Waga:
670 g
Wysokość:
28,0 cm
Szerokość:
8,5 cm
Głębokość / Grubość:
2,0 cm

Dostawa

Dostawa odbywa się w Warszawa + 20 km od miasta.
Pierwsza strefa do 10 km, druga od 10 do 20 km, trzecia strefa od 20 do 30 km.
Koszt dostawy różni się w zależności od rodzaju i wielkości towaru oraz obszaru dostawy.
Koszt wysyłki towaru w pierwsza strefa 19,99 zł, druga strefa – 79 zł, trzecia strefa- 109 zł
Dostawa produktów wielkogabarytowych w obrębie pierwszej strefy wynosi 49 zł, w drugiej strefie – 89 zł, w trzeciej strefie- 109 zł
Dostawa do odległych obszarów (poza 3 strefę) jest możliwa w porozumieniu z marketem. Ostateczny koszt wysyłki będzie skalkulowany przez pracownika marketu i uzgodniony podczas rozmowy telefonicznej potwierdzającej zamówienie.
Aby wyjaśnić wszystkie wątpliwości dotyczące kosztów dostawy w danym markecie, zadzwoń: 22 859 16 00
Dokładny termin dostawy oraz przedział czasowy może być uzgodniony z pracownikiem marketu podczas potwierdzenia zamówienia.
Dostawa odbywa się do momentu dostarczenia towaru w miejsce wybrane przez klienta. Wniesienie towaru oraz inne dodatkowe usługi należy uzgodnić z pracownikiem marketu podczas rozmowy telefonicznej. Dodatkowe usługi są dodatkowo płatne i nie są uwzględnione w kosztach dostawy.

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry