2019-11-18 22:29


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Lavor Myjka wysokociśnieniowa Ninja Extra 145

Nr produktu: 2936748
 • Bogaty zestaw akcesorii
 • Moc: 1900 W
 • Max przepływ wody: 420 l/h
Opis produktu
449,00
449,00 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Warszawa-Puławska

6 produkty dostępne

Więcej produktów z tej serii

Opis produktu

Nr produktu: 2936748

Cechy

Urządzenie wysokociśnieniowe Lavor Ninja Extra 145 posiada system szybkozłączy zapewniający błyskawiczne wpinanie węża wysokociśnieniowego do urządzenia i pistoletu. Odłączenie następuje poprzez proste naciśnięcie przycisku na pistolecie. Myjka wyposażona jest w lancę z płynną regulacją szerokości strumienia oraz 2 koncówki( standard oraz Turbo). Pozwala to dostosować parametry strumienia wody do konkretnych zastosowań. Myjka wyposażona jest w aluminiową pompę z wbudowanym wyjściem na zawór. Posiada system automatycznego odcięcia wody.
Max przepływ wody: 420 l/h
Max ciśnienie: 145 bar
Moc/zasilanie: 1900 W/ 230 V-50 Hz
Waga: 8 kg Wymiary: 36 x 26 x 52 cm.
Na wyposażeniu standardowym znajdują się:
- pistolet, lanca z 2 koncówkami oraz pianownica
- 6 metrowy wąż
- zwykła szczotka, szczotka obrotowa, szczotka do podłogi
- podłączenie do węża wodnego 3/4"


Zastosowanie

Myjka wysokociśnieniowa Ninja Extra 145 jest stosowana do czyszczenia mebli, narzędzi ogrodowych, tarasów, rowerów i samochodów.

Zalety

Myjka Lavor wyposażona jest w duże koła, które ułatwiają transport. Ergonomiczny uchwyt pozwala na wygodne manewrowanie urządzeniem podczas jego pracy. Maksymalna wydajność tłoczenia wody przez myjkę wynosi 420 l/h, a jej maksymalna temperatura to 40°C. Na korpusie zamontowano praktyczny hak na przewód zasilający oraz będen na zwijanie przewodu wysokociśnieniowego.

Dane techniczne

Atrybuty produktu

maksymalna wydajność:
420 l/h
maksymalne ciśnienie:
145 bar
moc:
1 900 W
Szczotka do mycia:
tak

Dostawa

Dostawa odbywa się w Warszawa + 20 km od miasta.
Pierwsza strefa do 10 km, druga od 10 do 20 km, trzecia strefa od 20 do 30 km.
Koszt dostawy różni się w zależności od rodzaju i wielkości towaru oraz obszaru dostawy.
Koszt wysyłki towaru w pierwsza strefa 19,99 zł, druga strefa – 79 zł, trzecia strefa- 109 zł
Dostawa produktów wielkogabarytowych w obrębie pierwszej strefy wynosi 49 zł, w drugiej strefie – 89 zł, w trzeciej strefie- 109 zł
Dostawa do odległych obszarów (poza 3 strefę) jest możliwa w porozumieniu z marketem. Ostateczny koszt wysyłki będzie skalkulowany przez pracownika marketu i uzgodniony podczas rozmowy telefonicznej potwierdzającej zamówienie.
Aby wyjaśnić wszystkie wątpliwości dotyczące kosztów dostawy w danym markecie, zadzwoń: 22 859 16 00
Dokładny termin dostawy oraz przedział czasowy może być uzgodniony z pracownikiem marketu podczas potwierdzenia zamówienia.
Dostawa odbywa się do momentu dostarczenia towaru w miejsce wybrane przez klienta. Wniesienie towaru oraz inne dodatkowe usługi należy uzgodnić z pracownikiem marketu podczas rozmowy telefonicznej. Dodatkowe usługi są dodatkowo płatne i nie są uwzględnione w kosztach dostawy.

Inni Klienci kupili również

Opinia (1)

 4 z 5
 • 5(0)
 • 4(1)
 • 3(0)
 • 2(0)
 • 1(0)

Czy już kupiłeś ten produkt? Prosimy, pozostaw nam swoją opinię.

„Wyraź swoją opinię!“

4

ZZTop (2019-05-25)

Artykuł za tą cenę w porządku

Co mi się podoba: Duże ciśnienie wody, małe zużycie wody

Co mi się nie podoba: Wąż do lancy mógłby być z lepszego materiału

Myjka kupiona w promocji i w tej cenie to atrakcyjna oferta. Nie jest to najwyższej klasy sprzęt, ale do niezbyt częstego użytkowania absolutnie wystarczający. Porównując z podobnym Nilfiskiem, to jest głośniejszy, potrzebuje więcej czasu na pierwsze wypuszczenie wody z lancy i ma słabszej jakości wąż (trzeba uważać, bo jest nie jest taki elastyczny i można go zgiąć). Za to dobrze wali wodę, dysze są niezłe, sam pistolet wykonany jest dobrze. Plastiki jakościowo są w porządku, instrukcja montażu po krótkiej chwili namysłu klarownie wyjaśnia składanie sprzętu. Za to miejsce na trzymanie lancy mogłoby być lepiej skonstruowane; dysze zbyt mocno ocierają się o uchwyt w trakcie wkładania. A zużycie wody rzeczywiście niewielkie. Reasumując: dobra myjka w niższej klasie z drobnymi wadami wynikającymi z ceny, a z którymi można się bez problemu zaaranżować.

4 lub

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

 • Zamów i odbierz
 • Dostawa
 • Sprawdź dostępność w markecie
do góry