2019-01-22 05:22
Mój Market
Warszawa-Puławska
Ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Kärcher Myjka wysokociśnieniowa K 4

Nr produktu: 6071179
  • Trwały silnik
  • Liczne udogodnienia
  • Kompletność zestawu
Opis produktu
 

Cena zawiera VAT 23%

Polecamy także

Opis produktu

Nr produktu: 6071179

K 4 to urządzenie z linii standard, maszyna wyposażona w chłodzony wodą, trwały silnik. Urządzenie zostało zaprojektowane w taki sposób, aby mieć na starcie wszystko, czego potrzeba do czyszczenia: wąż wysokociśnieniowy i poręczny pistolet zapewniające 6-metrowy promień roboczy, wysoce skuteczną lancę Vario Power z regulacją ciśnienia, lancę z dyszą rotacyjną do usuwania uporczywych zabrudzeń oraz filtr wstępny zabezpieczający pompę przed zanieczyszczeniami mogącymi znajdować się w podawanej wodzie. Pracę ułatwiają liczne udogodnienia, takie jak Plug & Clean, (system podawania środków czyszczących bezpośrednio z opakowania), uchwyty na obudowie do przechowywania akcesoriów, system szybkozłączy Quick Connect oraz pokrętło do dozowania środka czyszczącego. W wyposażeniu znajduje się również uniwersalny środek czyszczący o pojemności 1l. Pompa myjki pracuje z wydajnością 420 l / h, maksymalna temperatura wody wynosi 40 stopni C, a maksymalne ciśnienie robocze to 130 bar. Urządzenie o mocy 1,8 kW. Urządzenie służy do utrzymania czystości wokół domu: mycia pojazdów, tarasów, mebli ogrodowych, grilla, czy narzędzi.

Wymiary i waga (netto):

Waga:
14,3 kg
Wysokość:
87,6 cm
Szerokość:
39,4 cm
Głębokość / Grubość:
30,0 cm

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry