2021-01-23 08:20


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

BOSCH Młotowiertarka PBH 2000, 550 W

Nr produktu: 2811495
  • Włącznik blokady pozwalający na wygodną, ciągłą pracę
  • 4 tryby pracy: wkręcanie/wiercenie/wiercenie udarowe/kucie
  • Szybki przęłącznik między trybami
  • Uchwyt SDS-plus pozwalający na szybką wymianę wiertła lub dłuta bez pomocy dodatkowych narzędzi
Opis produktu
399,00 zł Oszczędzasz 151 zł
248,00
248,00 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

Zamów i odbierz w swoim markecie 

za 4 godziny w markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

Rezerwacja nie jest możliwa

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

6 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 2811495

Młotowiertarka PBH 2000, 550 W marki Bosch


Parametry
Młotowiertarka firmy Bosch o mocy 550 W to wyjątkowo trwałe, mocne urządzenie do ciężkich prac budowlanych. Prędkość obrotowa 2300/min pozwala na pewne wiercenie w betonie, stali czy aluminium. Liczba i siła udarów: 5800/min. i 1,7 J gwarantują, że wiercenie nawet w najtwardszym betonie nie sprawi żadnego problemu. Natomiast blokada udaru pozwoli na wiercenie w drewnie, stali czy aluminium.

Funkcjonalność
Przełącznik w młotowiertarce Bosch PBH 2000 z wyborem trybu wkręcania/wiercenia/wiercenia udarowego/kucia daje możliwość szybkiego i sprawnego dostosowania urządzenia do charakteru pracy. Funkcja kucia z włącznikiem blokady pozwalającym na wygodną, ciągłą pracę umożliwia wykonywanie prac dłutujących w kamieniu, cegle i betonie. Blokada Vario-Lock umożliwia zmianę ustawienia dłuta w różnych pozycjach ułatwiając kucie w miejscach trudno dostępnych. Regulowany uchwyt znacząco poprawia komfort pracy. Ogranicznik wiercenia pozwoli na szybkie i dokładne osiągnięcie zamierzonej głębokości otworu.

Użytkowanie
Rękojeść pokryta miękkim materiałem typu Softgrip w znacznym stopniu zmniejsza drgania przenoszone na przegub dłoni i zwiększa ergonomię urządzenia co jest niezwykle istotne, zwłaszcza przy długotrwałych i zaawansowanych pracach. Zastosowanie specjalnego chwytu SDS-plus z osłoną przeciwpyłową umożliwia beznarzędziową i szybką wymianę wierteł i dłut. Komfort obsługi tego urządzenia zapewniony jest dzięki jego lekkiej i kompaktowej konstrukcji.

Gwarancja obowiązuje po rejestracji wykonanej przez użytkownika końcowego na stronie internetowej www.mybosch-tools.com. Do rejestracji urządzenia potrzebny jest dowód zakupu oraz numery seryjne z zakupionego urządzenia. Gwarancja nie obejmuje osprzętu do elektronarzędzi jako produktów zużywających się.

Pobierz kartę gwarancyjną

Dane techniczne

Atrybuty produktu
Moc:550 W
Max. średnica wiercenia w betonie:20 mm
Max. średnica wiercenia w drewnie:30 mm
Max. średnica wiercenia w metalu:13 mm

Inni Klienci kupili również

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry