2021-05-12 16:27


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Palenisko 5kW szkło 42 x 42 x 126cm

Nr produktu: 6571327

  • Piramida grzewcza
  • Źródło ciepła i światła na zewnątrz
  • Odporny na warunki atmosferyczne
  • Ognioodporne szkło
  • Łatwy w transporcie
  • Atrakcyjny dodatek do domu, restauracji, sklepu
Opis produktu
999,00
999,00 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

tylko mniej niż 3 produkty dostępne

Więcej produktów tej marki

Opis produktu

Nr produktu: 6571327

Palenisko ogrodowe o mocy 5kW gwarantuje unikalne oświetlenie otoczenia. Jako kominek ogrodowy tworzy stylową atmosferę na tarasie, w ogrodzie lub na balkonie. To idealne urządzenie do ogrzewania tarasów, ogrodów, restauracji, sklepów. Ogrzewacz ogrodowy umożliwia przedłużenie sezonu restauracyjnego na świeżym powietrzu. Sprawdzi się także podczas imprez ogrodowych, plenerowych i pod namiotami.

Piramida grzewcza

Ogniotrwałe materiały odporne na warunki atmosferyczne
Kominek gazowy wykonano ze stali, malowanej proszkowo. Wyposażony jest w panoramiczną, ognioodporną szybę, która chroni płomień przed działaniem wiatru. Dzięki wysokiej jakości materiałom palenisko jest odporne na czynniki zewnętrzne, jak opady śniegu czy deszczu.

Piramida grzewcza

Mobilny, łatwy w transporcie
Przyciągający wzrok ogrzewacz posiada 4 koła, dzięki czemu możesz go łatwo przetransportować i ustawić w odpowiednim miejscu. Posiada 2 hamulce postojowe, co gwarantuje stabilność urządzenia. Kominek gazowy posiada specjalną komorę do schowania butli z gazem.

Piramida grzewcza

Unikalny wygląd
Palenisko ogrodowe uatrakcyjni każdą przestrzeń. W misie paleniska znajdują się ozdobne kamienie Zewnętrzny kominek posiada regulowany palnik pierścieniowy, zapewniający doskonały płomień. Elektryczny zapłon pozwoli łatwo i szybko uruchomić kominek. Dzięki tej czarnej piramidzie grzewczej możesz cieszyć się letnimi wieczorami na zewnątrz. Palenisko sprawdzi się jako źródło świtała i ciepła, a widok ognia stworzy strefę relaksu i dobrego stylu.

Piramida grzewcza

Wymiary
Wysokość: 126,0 cm
Szerokość: 42,0 cm
Głębokość: 42,0 cm

Dostawa

Firma spedycyjna
Firma spedycyjna

Dostawa będzie realizowana firmą spedycyjną. Oznacza to, że produkty zostaną dostarczone najbliżej jak to możliwe posesji lub budynku wskazanego w adresie dostawy, mając na względzie możliwości dojazdu i zaparkowania. Dostawca firmy transportowej w takim miejscu wyładowuje przesyłkę i przekazuje ją do Odbiorcy. Firma specydyjna dzień wcześniej skontaktuje się z Tobą na podany numer telefonu z informacja o planowanej godzinie dostawy.
Zamów i odbierz

Zarezerwuj i odbierz w swoim markecie

Możesz też bezpłatnie zarezerwować produkty online. Będą gotowe do odbioru w wybranym przez Ciebie markecie OBI nawet w ciągu 4 godzin od złożenia zamówienia lub najpóźniej następnego dnia roboczego.

"Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?"
Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Możesz skontaktować się z naszą obsługą klienta pod adresem:

Tel: 800 624 624
Formularz kontaktowy

Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry