2021-01-19 10:35


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Drzewka cytrusowe - różne gatunki (Citrus sp.)

Nr produktu: 2967404

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

niedostępny

Miniaturowe i formowane drzewa owocowe

Opis produktu

Nr produktu: 2967404

Cechy

Drzewka cytrusowe z owocami. W sprzedaży dostępne są drzewka o wysokości ok. 60 cm, posadzone w donicach 19 cm. Wśród nich znajdują się takie gatunki, jak:

  • cytryna - w zależności od cięcia osiąga od 1 do 4 m wysokości (w donicach zwykle jest to 1 m, ale za to w odpowiednich warunkach kwitnie przez cały rok),
  • kalamodyna - miniaturowa pomarańcza, kwitnąca od lipca do września, obsypana przez cały czas małymi owocami w różnej fazie dojrzałości, osiąga do 120 cm wysokości,
  • kumkwat - przypomina miniaturową pomarańczę, ale posiada jadalną skórkę, w naturalnych warunkach drzewko osiąga od 2 do 4 metrów wysokości.

Zastosowanie

Drzewko cytrusowe w donicy to doskonały akcent dekoracyjny na balkonach i tarasach. Wymaga stanowiska słonecznego, a jego podłoże powinno być żyzne, próchniczne i lekko kwaśne. Zimowanie drzewek musi odbywać się w pomieszczeniach. Każde sprzedawane w atrakcyjnej cenie drzewko cytrusowe OBI jest szczepione i formowane. Aby miały ładny pokrój, warto co jakiś czas skracać pędy o mniej więcej 1/3 długości.

Wymiary i waga (netto):
Waga:4,00 kg

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry