2018-10-16 12:12
Mój Market
Warszawa Puławska
ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

OBI Miernik zużycia energii elektrycznej

Nr produktu: 6028385
  • Umożliwia pomiar i oszacowanie kosztów energii zużytej przez urządzenie
  • Maksymalne obciążenie: 3680 W
Opis produktu
 
47,99
47,99 zł / szt.

Für Online Bestellungen sind nur Mengen in er Schritten verfügbar.

Cena zawiera VAT 23%

W markecie OBI Warszawa Puławska

tylko 3 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 6028385

Cechy

Miernik zużycia energii elektrycznej marki OBI jest wykonany z solidnego tworzywa sztucznego oraz wysokiej jakości podzespołów elektronicznych. Umożliwia pomiar zużycia energii dla podłączonych do niego urządzeń - po wprowadzeniu ceny kilowatogodziny miernik energii elektrycznej wskazuje koszty zużycia energii. Wysoka jakość wykonania sprawia, że wytrzymuje maksymalne obciążenie wynoszące nawet 3680 W!

Zastosowanie

Miernik zużycia energii elektrycznej jest stosowany w różnego rodzaju sytuacjach. W prywatnym domu czy mieszkaniu pozwoli określić, ile kosztuje godzina pracy podłączonego urządzenia. Jest to bardzo przydatne rozwiązanie w wynajmowanych mieszkaniach, gdzie koszty zużycia prądu płacone są wspólnie przez co najmniej dwie osoby. Za jego pomocą można też obliczyć szacowane wydatki na prąd w biurze lub firmie.

Zalety

Miernik zużycia energii elektrycznej marki OBI jest bardzo prosty w obsłudze - wszystkie ustawienia wprowadzane są za pomocą przycisków. Czytelny wyświetlacz pozwala na dokładne odczytanie wyniku. Wystarczy tylko podłączyć miernik do gniazdka w ścianie, a następnie umieścić w nim wtyczkę urządzenia. Wynik widoczny będzie w krótkim czasie.

Dane techniczne

Atrybuty produktu

przeznaczenie:
Do wnętrz

Wymiary i waga (netto):

Waga:
163 g
Wysokość:
6,0 cm
Szerokość:
14,0 cm
Głębokość / Grubość:
8,0 cm

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry