2020-03-31 18:34


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Tester Fazer 777

Nr produktu: 2375947
  • Wykrywa napięcia stałe maks. 60 V, przerwy oraz zwarcia
Opis produktu
36,99
36,99 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Lodz-Brzezinska

25 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 2375947

Tester Fazer 777 to wielofunkcyjny jednobiegunowy próbnik i detektor elektryczny. Wykrywa przewody pod napięciem, fazy, zera, napięcia stałe (maksymalnie 60 V), przerwy w obwodach oraz zwarcia.
Pozwala na bezdotykowe wykrywanie przewodów pod napięciem w ścianach i urządzeniach o grubości od 3 mm do 500 mm. Pomaga w kontroli ciągłości przewodzenia prądu w żarówkach, bezpiecznikach i kablach, także podczas naprawy urządzeń. Służy do mierzenia napięcia stałego w samochodach, urządzeniach bateryjnych i elektronice (maksymalnie 60 V). Wykrywa fazę i brak napięcia w instalacjach domowych i przemysłowych (maksymalnie 500 V).

Dane techniczne

Atrybuty produktu

przeznaczenie:Do wnętrz

Wymiary i waga (netto):

Waga:48g
Wysokość:23,0cm
Szerokość:10,0cm
Głębokość / Grubość:2,0cm

Opinie (3)

 5 z 5
  • 5(3)
  • 4(0)
  • 3(0)
  • 2(0)
  • 1(0)

Czy już kupiłeś ten produkt? Prosimy, pozostaw nam swoją opinię.

„Wyraź swoją opinię!“

Sortuj według:

  • Sortuj według:
5

Rumble Fish (2018-08-03)

najlepszy w tej cenie

Co mi się podoba: czuły, wykrya wszystko

Co mi się nie podoba: klapka na baterie-słaby zatrzask

Miałem wcześniej Fazera 767, gdy zobaczyłem tego - kupiłem bez zastanowienia. Znajduje przewody w grubej ścianie równie dobrze co Stanley za 100zł! Podobnie jak reszta wykrywaczy, nie radzi sobie z ceramiką (Stanley też). Pozostałe funkcje świetne jak w poprzedniku - zbadasz ciągłość obwodu, zbadasz czy prąd w aucie dochodzi a w kablu płynie. Sprawdzisz uziemienie (nieraz leniwy elektryk nie podłączy bolca, co wyjdzie dobiero jak cię obudowa kuchenki trzepnie) Plus za rodzimą produkcję.

3 lub

5

Medyk5 (2018-07-17)

REWELACJA

Za tę pieniądze nie znajdziecie lepszego przyrządu do szukania kabli. Ja u siebie miałem jedną puszkę zatynkowana i w jednym miejscu przewiercony kabel. Oba miejsca zlokalizowane dzięki fazerowi. Przyda się w każdym domu

4 lub

5

ArekS (2016-03-17)

Niezbędnik

Moim zdaniem jest to podstawowy przyrząd każdego elektryka. Mnogość funkcji pozwala na uproszczenie wielu prac w serwisie elektrycznym. Mnie w wielu awariach naprawdę ułatwił życie. Polecam wszystkim elektrykom jako niezbędne narzędzie w serwisie i przy wykonywaniu instalacji.

20 lub

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry