2021-05-09 16:06


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

OBI Miernik zużycia energii elektrycznej

Nr produktu: 6028385

  • Umożliwia pomiar i oszacowanie kosztów energii zużytej przez urządzenie
  • Maksymalne obciążenie: 3680 W
Opis produktu
49,99
49,99 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

9 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 6028385

Cechy

Miernik zużycia energii elektrycznej marki OBI jest wykonany z solidnego tworzywa sztucznego oraz wysokiej jakości podzespołów elektronicznych. Umożliwia pomiar zużycia energii dla podłączonych do niego urządzeń - po wprowadzeniu ceny kilowatogodziny miernik energii elektrycznej wskazuje koszty zużycia energii. Wysoka jakość wykonania sprawia, że wytrzymuje maksymalne obciążenie wynoszące nawet 3680 W!

Zastosowanie

Miernik zużycia energii elektrycznej jest stosowany w różnego rodzaju sytuacjach. W prywatnym domu czy mieszkaniu pozwoli określić, ile kosztuje godzina pracy podłączonego urządzenia. Jest to bardzo przydatne rozwiązanie w wynajmowanych mieszkaniach, gdzie koszty zużycia prądu płacone są wspólnie przez co najmniej dwie osoby. Za jego pomocą można też obliczyć szacowane wydatki na prąd w biurze lub firmie.

Zalety

Miernik zużycia energii elektrycznej marki OBI jest bardzo prosty w obsłudze - wszystkie ustawienia wprowadzane są za pomocą przycisków. Czytelny wyświetlacz pozwala na dokładne odczytanie wyniku. Wystarczy tylko podłączyć miernik do gniazdka w ścianie, a następnie umieścić w nim wtyczkę urządzenia. Wynik widoczny będzie w krótkim czasie.

Dane techniczne

Atrybuty produktu
Przeznaczenie:Do wnętrz
Wymiary i waga (netto):
Waga:163 g
Wysokość:6,0 cm
Szerokość:14,0 cm
Głębokość / Grubość:8,0 cm

Dostawa

Firma spedycyjna
Paczka (kurier)

Dostawa będzie realizowaną firmą kurierską. Koszty wysyłki różnią się w zależności od wagi oraz wymiarów wszystkich produktów w koszyku. W dniu dostawy otrzymasz SMS z informacją o planowanej godzinie doręczenia.
Zamów i odbierz

Zarezerwuj i odbierz w swoim markecie

Możesz też bezpłatnie zarezerwować produkty online. Będą gotowe do odbioru w wybranym przez Ciebie markecie OBI nawet w ciągu 4 godzin od złożenia zamówienia lub najpóźniej następnego dnia roboczego.

"Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?"
Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Możesz skontaktować się z naszą obsługą klienta pod adresem:

Tel: 800 624 624
Formularz kontaktowy

Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Inni Klienci kupili również

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry