2019-12-10 03:20


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

OBI Miernik zużycia energii elektrycznej

Nr produktu: 6028385
  • Umożliwia pomiar i oszacowanie kosztów energii zużytej przez urządzenie
  • Maksymalne obciążenie: 3680 W
Opis produktu
49,99
49,99 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Warszawa-Puławska

36 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 6028385

Cechy

Miernik zużycia energii elektrycznej marki OBI jest wykonany z solidnego tworzywa sztucznego oraz wysokiej jakości podzespołów elektronicznych. Umożliwia pomiar zużycia energii dla podłączonych do niego urządzeń - po wprowadzeniu ceny kilowatogodziny miernik energii elektrycznej wskazuje koszty zużycia energii. Wysoka jakość wykonania sprawia, że wytrzymuje maksymalne obciążenie wynoszące nawet 3680 W!

Zastosowanie

Miernik zużycia energii elektrycznej jest stosowany w różnego rodzaju sytuacjach. W prywatnym domu czy mieszkaniu pozwoli określić, ile kosztuje godzina pracy podłączonego urządzenia. Jest to bardzo przydatne rozwiązanie w wynajmowanych mieszkaniach, gdzie koszty zużycia prądu płacone są wspólnie przez co najmniej dwie osoby. Za jego pomocą można też obliczyć szacowane wydatki na prąd w biurze lub firmie.

Zalety

Miernik zużycia energii elektrycznej marki OBI jest bardzo prosty w obsłudze - wszystkie ustawienia wprowadzane są za pomocą przycisków. Czytelny wyświetlacz pozwala na dokładne odczytanie wyniku. Wystarczy tylko podłączyć miernik do gniazdka w ścianie, a następnie umieścić w nim wtyczkę urządzenia. Wynik widoczny będzie w krótkim czasie.

Dane techniczne

Atrybuty produktu

przeznaczenie:
Do wnętrz

Wymiary i waga (netto):

Waga:
163 g
Wysokość:
6,0 cm
Szerokość:
14,0 cm
Głębokość / Grubość:
8,0 cm

Dostawa

Dostawa odbywa się w Warszawa + 20 km od miasta.
Pierwsza strefa do 10 km, druga od 10 do 20 km, trzecia strefa od 20 do 30 km.
Koszt dostawy różni się w zależności od rodzaju i wielkości towaru oraz obszaru dostawy.
Koszt wysyłki towaru w pierwsza strefa 19,99 zł, druga strefa – 79 zł, trzecia strefa- 109 zł
Dostawa produktów wielkogabarytowych w obrębie pierwszej strefy wynosi 49 zł, w drugiej strefie – 89 zł, w trzeciej strefie- 109 zł
Dostawa do odległych obszarów (poza 3 strefę) jest możliwa w porozumieniu z marketem. Ostateczny koszt wysyłki będzie skalkulowany przez pracownika marketu i uzgodniony podczas rozmowy telefonicznej potwierdzającej zamówienie.
Aby wyjaśnić wszystkie wątpliwości dotyczące kosztów dostawy w danym markecie, zadzwoń: 22 859 16 00
Dokładny termin dostawy oraz przedział czasowy może być uzgodniony z pracownikiem marketu podczas potwierdzenia zamówienia.
Dostawa odbywa się do momentu dostarczenia towaru w miejsce wybrane przez klienta. Wniesienie towaru oraz inne dodatkowe usługi należy uzgodnić z pracownikiem marketu podczas rozmowy telefonicznej. Dodatkowe usługi są dodatkowo płatne i nie są uwzględnione w kosztach dostawy.

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry