2021-03-08 10:09


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Stolik Creative 79x56 x50

Nr produktu: 6651129

  • Odporne na działanie UV
  • Wysoka jakość wykonania
Opis produktu
 
149,00
149,00 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

ograniczona dostępność, dowiedz się więcej w markecie

Opis produktu

Nr produktu: 6651129

Praktyczny i kolorowy stolik Creative Play Table to idealne miejsce do zabawy i rozwijania zdolności plastycznych dziecka. Stabilna konstrukcja oraz dwa stołeczki-siedziska zapewnią wygodę i bezpieczeństwo podczas prac manualnych. Maluchy z pewnością ucieszą cztery kubeczki (umieszczone w rogach stolika) oraz parę pojemniczków i schowków, w kórych będą mogły chować nie tylko swoje przybory plastyczne i zabawki, ale także gotowe prace. Funkcjonalne schowki dzieci znajdą po rozłożeniu stolika. Dzięki zastosowanemu najwyższej jakości tworzywu zabawkę można umieścić zarówno w dziecięcym pokoju, jak na tarasie czy w ogrodzie. Stoliczek jest bowiem odporny na promienie UV oraz szkodliwe czynniki atmosferyczne.

Wymiary i waga (netto):
Waga:4,90 kg
Wysokość:50,0 cm
Szerokość:79,0 cm
Głębokość / Grubość:56,0 cm

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry