2021-03-02 11:22


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Fotel Buchville z technorattanu, szary

Nr produktu: 6570931
  • Nowoczesny wygląd
  • Wysoka jakość
  • Poducha w zestawie
Opis produktu
359,00
359,00 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

Opis produktu

Nr produktu: 6570931

Krzesło odporne na działanie czynników atmosferycznych mebel wykonany z technorattanu oraz twardego drewna z certyfikatem FSC . Drewno jest żywym materiałem, dlatego tez nieznaczne ilości powstających rys i zachodzące z upływem czasu zmiany koloru są normalnymi zjawiskami dla drewna twardego. Pod wpływem czynników pogodowych drewno może nabyć z biegiem czasu barwy srebrnoszarej. Żeby ten mebel zapewnił na długi czas satysfakcję, prosimy przestrzegać następujących wskazówek pielęgnacyjnych.
Pielęgnacja:
Krzesło zostało zabezpieczone olejem. Olej wnika w niektóre gatunki drewna głębiej niż w inne. Dlatego prosimy przed użyciem nowego mebla usunąć z niego przy pomocy suchej szmaty ewentualne resztki oleju i pyłu. Prosimy nie smarować nowego mebla olejem od razu. Zalecamy czyszczenie mebla na koniec każdego sezonu ogrodowego, w razie potrzeby lekkie przeszlifowanie bardzo drobnym papierem ściernym (240) i następnie naniesienie szmatą cienkiej warstwy oleju, żeby w ten sposób odtworzyć kolor mebla. Olej, którego drewno nie wchłonie, zetrzeć suchą szmatą. Te czynności należy wykonywać każdego roku, tuż przed wystawieniem mebla na lato do ogrodu.

Dane techniczne

Atrybuty produktu
Rodzaj:Krzesła
Materiał:Sztuczny ratan
Wykonanie stelaża:Drewno

Dostawa

Firma spedycyjna
Firma spedycyjna

Dostawa będzie realizowana firmą spedycyjną. Oznacza to, że produkty zostaną dostarczone najbliżej jak to możliwe posesji lub budynku wskazanego w adresie dostawy, mając na względzie możliwości dojazdu i zaparkowania. Dostawca firmy transportowej w takim miejscu wyładowuje przesyłkę i przekazuje ją do Odbiorcy. Firma specydyjna dzień wcześniej skontaktuje się z Tobą na podany numer telefonu z informacja o planowanej godzinie dostawy.
"Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?"
Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Możesz skontaktować się z naszą obsługą klienta pod adresem:

Tel: 800 624 624
Formularz kontaktowy

Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry