2018-12-15 15:55
Mój Market
Warszawa-Puławska
Ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Kreisel Piasek kwarcowy dekoracyjny

Nr produktu: 5272968
  • Przeznaczony do zastosowań dekoracyjnych i użytkowych
  • Do zastosowania wewnątrz i na zewnątrz budynku
Opis produktu
 
7,99
0,32 zł / kg

Cena zawiera VAT 23%

W markecie OBI Warszawa-Puławska

189 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 5272968

Dekoracyjny piasek kwarcowy Kreisel jest idealnie czysty. Dzięki swojej strukturze i ziarnistości sprawdza się jako wypełnienie dziecięcej piaskownicy, uzupełnienie donic, oczek wodnych, a także element kompozycji przestrzennych, w tym terenów rekreacyjnych. Na tym jednak nie koniec jego możliwości. Piasek kwarcowy świetnie nadaje się na wierzchnią warstwę ścieżek ogrodowych, można go również wykorzystać do tworzenia zapraw budowlanych.

Zalety

Piasek kwarcowy Kreisel może być stosowany nie tylko na zewnątrz, ale i wewnątrz budynków. W takim przypadku nie pełni funkcji ozdobnej, jak np. cegła klinkierowa, a bardziej praktyczną. Po posypaniu nim podłogi epoksydowej uzyska się na niej powierzchnię antypoślizgową. Piasek pasuje także do donic oraz skalników, znajdzie swoje miejsce również w zastosowaniach akwarystycznych.

Piach kwarcowy dostępny jest w atrakcyjnej cenie, dlatego też-podobnie jak w przypadku betonu komórkowego czy płytek szamotowych-nabycie jego większej ilości nie jest dużym wydatkiem. Ze względu na wszechstronne zastosowania można go z powodzeniem używać na różnego rodzaju terenach. Jest sprzedawany w workach o pojemności 25 kg.

Dane produktu

Atrybuty produktu

ziarnistość:
do 2 mm

Wymiary i waga (netto):

Waga:
25,3 kg
Wysokość:
13,0 cm
Szerokość:
25,0 cm
Głębokość / Grubość:
55,0 cm

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry