2021-01-16 23:14


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Kreisel Piasek kwarcowy dekoracyjny

Nr produktu: 5272968
  • Przeznaczony do zastosowań dekoracyjnych i użytkowych
  • Do zastosowania wewnątrz i na zewnątrz budynku
Opis produktu
7,99
0,32 zł / kg

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

65 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 5272968

Dekoracyjny piasek kwarcowy Kreisel jest idealnie czysty. Dzięki swojej strukturze i ziarnistości sprawdza się jako wypełnienie dziecięcej piaskownicy, uzupełnienie donic, oczek wodnych, a także element kompozycji przestrzennych, w tym terenów rekreacyjnych. Na tym jednak nie koniec jego możliwości. Piasek kwarcowy świetnie nadaje się na wierzchnią warstwę ścieżek ogrodowych, można go również wykorzystać do tworzenia zapraw budowlanych.

Zalety

Piasek kwarcowy Kreisel może być stosowany nie tylko na zewnątrz, ale i wewnątrz budynków. W takim przypadku nie pełni funkcji ozdobnej, jak np. cegła klinkierowa, a bardziej praktyczną. Po posypaniu nim podłogi epoksydowej uzyska się na niej powierzchnię antypoślizgową. Piasek pasuje także do donic oraz skalników, znajdzie swoje miejsce również w zastosowaniach akwarystycznych.

Piach kwarcowy dostępny jest w atrakcyjnej cenie, dlatego też-podobnie jak w przypadku betonu komórkowego czy płytek szamotowych-nabycie jego większej ilości nie jest dużym wydatkiem. Ze względu na wszechstronne zastosowania można go z powodzeniem używać na różnego rodzaju terenach. Jest sprzedawany w workach o pojemności 25 kg.

Dane produktu

Atrybuty produktu
Ziarnistość:Do 2 mm
Wymiary i waga (netto):
Waga:25,3 kg
Wysokość:13,0 cm
Szerokość:25,0 cm
Głębokość / Grubość:55,0 cm

Dostawa

Firma spedycyjna
Paczka (kurier)

Dostawa będzie realizowaną firmą kurierską. Koszty wysyłki różnią się w zależności od wagi oraz wymiarów wszystkich produktów w koszyku. W dniu dostawy otrzymasz SMS z informacją o planowanej godzinie doręczenia.
Zamów i odbierz

Zarezerwuj i odbierz w swoim markecie

Możesz też bezpłatnie zarezerwować produkty online. Będą gotowe do odbioru w wybranym przez Ciebie markecie OBI nawet w ciągu 4 godzin od złożenia zamówienia lub najpóźniej następnego dnia roboczego.

"Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?"
Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Możesz skontaktować się z naszą obsługą klienta pod adresem:

Tel: 800 624 624
Formularz kontaktowy

Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Inni Klienci kupili również

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry