2019-11-12 20:11


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Active Woda demineralizowana 5 l

Nr produktu: 6071294
 • Nie pozostawia kamienia i osadu wapiennego
 • Dedykowana do chłodnic, żelazek parowych, w akwarystyce
Opis produktu
5,99
1,20 zł / l

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Warszawa-Puławska

więcej niż 300 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 6071294

Woda demineralizowana Active to produkt mający wszechstronne zastosowanie. Nie pozostawia kamienia oraz osadu wapiennego, dzięki czemu nie wpływa negatywnie na żywotność tych istotnych dla funkcjonowania pojazdu części. Woda destylowana cechuje się przewodnością elektrolityczną w temperaturze do 20°C.

Zastosowanie

Active Woda demineralizowana ma zastosowanie w:

 • systemach chłodzenia,
 • akwarystyce,
 • laboratoriach,
 • gospodarstwie domowym.

Jest bezbarwna i bezzapachowa, pozbawiona zanieczyszczeń oraz soli mineralnych. Kierowcy stosują ją do uzupełnianiaakumulatorów oraz rozcieńczania koncentratów płynów do chłodnic samochodowych. W przypadku chłodnic jej używanie sprawia, że wymagają one znacznie rzadszego czyszczenia, a co za tym idzie-mają doskonałą drożność.

Zalety

Zakup wody demineralizowanej Active to pewność, że chłodnica samochodu będzie działać bez zarzutu, zapewniając optymalny obieg wody. Wygodne, ekonomiczne opakowanie zawiera 5 l płynu, co daje zapas na dłuższy czas. Podobnie jak płyn do spryskiwaczywazelina techniczna, woda destylowana Active jest niezbędnym elementem wyposażenia samochodu każdego, kto dba o swoje auto. Nie jest szkodliwa dla skóry ani organizmu, dlatego podczas kontaktu z nią nie są potrzebne żadne środki ochrony. Woda demineralizowana Active posiada wszystkie niezbędne certyfikaty dopuszczenia do użytku. Jej stosowanie pozwoli na zaoszczędzenie kosztów związanych z czyszczeniem chłodnicy.

Wymiary i waga (netto):

Waga:
5,1 kg
Wysokość:
29,2 cm
Szerokość:
18,3 cm
Głębokość / Grubość:
12,0 cm

Dostawa

Dostawa odbywa się w Warszawa + 20 km od miasta.
Pierwsza strefa do 10 km, druga od 10 do 20 km, trzecia strefa od 20 do 30 km.
Koszt dostawy różni się w zależności od rodzaju i wielkości towaru oraz obszaru dostawy.
Koszt wysyłki towaru w pierwsza strefa 19,99 zł, druga strefa – 79 zł, trzecia strefa- 109 zł
Dostawa produktów wielkogabarytowych w obrębie pierwszej strefy wynosi 49 zł, w drugiej strefie – 89 zł, w trzeciej strefie- 109 zł
Dostawa do odległych obszarów (poza 3 strefę) jest możliwa w porozumieniu z marketem. Ostateczny koszt wysyłki będzie skalkulowany przez pracownika marketu i uzgodniony podczas rozmowy telefonicznej potwierdzającej zamówienie.
Aby wyjaśnić wszystkie wątpliwości dotyczące kosztów dostawy w danym markecie, zadzwoń: 22 859 16 00
Dokładny termin dostawy oraz przedział czasowy może być uzgodniony z pracownikiem marketu podczas potwierdzenia zamówienia.
Dostawa odbywa się do momentu dostarczenia towaru w miejsce wybrane przez klienta. Wniesienie towaru oraz inne dodatkowe usługi należy uzgodnić z pracownikiem marketu podczas rozmowy telefonicznej. Dodatkowe usługi są dodatkowo płatne i nie są uwzględnione w kosztach dostawy.

Inni Klienci kupili również

Opinia (1)

 5 z 5
 • 5(1)
 • 4(0)
 • 3(0)
 • 2(0)
 • 1(0)

Czy już kupiłeś ten produkt? Prosimy, pozostaw nam swoją opinię.

„Wyraź swoją opinię!“

5

Marek (2016-03-17)

Dobra woda demineralizowana

Woda demineralizowana prawie tak dobrej jakości jak w firmie czystawoda.slask.pl

6 lub

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

 • Zamów i odbierz
 • Dostawa
 • Sprawdź dostępność w markecie
do góry