2019-08-18 05:13


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Śnieżka Gotowa masa szpachlowa Acryl-Putz Flex 0,5 kg

Nr produktu: 5858873
 • Gotowa do użycia
 • Z dodatkiem włókna szklanego
 • Doskonała przyczepność do podłoża
Opis produktu

Warianty:

11,99
23,98 zł / kg

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Warszawa-Puławska

tylko 3 produkty dostępne

Polecamy także

Opis produktu

Nr produktu: 5858873

Elastyczna masa szpachlowa Acryl-Putz Flex, marki Śnieżka, 500 g.
Gotowa do użycia masa szpachlowa z dodatkiem włókna szklanego. Po wyschnięciu pozostawia transparentną powłokę z widocznymi włóknami.
Przeznaczona do wszelkich pracach naprawczych wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Może być stosowana na podłożach betonowych, gipsowych, cementowo-wapiennych, drewnopochodnych i płytach gipsowo-kartonowych.
Charakteryzuje się wysoką i stałą elastycznością. Umożliwia szpachlowanie pęknięć o szerokości do 5 mm bez konieczności stosowania taśm zbrojeniowych.

Dane produktu

Atrybuty produktu

przeznaczenie:
do ścian albo sufitów
zastosowanie:
wewnątrz i na zewnątrz
wysokość wyrównująca:
do 10
samopoziomujące:
nie

Wymiary i waga (netto):

Waga:
522 g
Wysokość:
13,0 cm
Szerokość:
14,0 cm
Głębokość / Grubość:
13,0 cm

Dostawa

Dostawa odbywa się w Warszawa + 20 km od miasta.
Pierwsza strefa do 10 km, druga od 10 do 20 km, trzecia strefa od 20 do 30 km.
Koszt dostawy różni się w zależności od rodzaju i wielkości towaru oraz obszaru dostawy.
Koszt wysyłki towaru w pierwsza strefa 19,99 zł, druga strefa – 79 zł, trzecia strefa- 109 zł
Dostawa produktów wielkogabarytowych w obrębie pierwszej strefy wynosi 49 zł, w drugiej strefie – 89 zł, w trzeciej strefie- 109 zł
Dostawa do odległych obszarów (poza 3 strefę) jest możliwa w porozumieniu z marketem. Ostateczny koszt wysyłki będzie skalkulowany przez pracownika marketu i uzgodniony podczas rozmowy telefonicznej potwierdzającej zamówienie.
Aby wyjaśnić wszystkie wątpliwości dotyczące kosztów dostawy w danym markecie, zadzwoń: 22 859 16 00
Dokładny termin dostawy oraz przedział czasowy może być uzgodniony z pracownikiem marketu podczas potwierdzenia zamówienia.
Dostawa odbywa się do momentu dostarczenia towaru w miejsce wybrane przez klienta. Wniesienie towaru oraz inne dodatkowe usługi należy uzgodnić z pracownikiem marketu podczas rozmowy telefonicznej. Dodatkowe usługi są dodatkowo płatne i nie są uwzględnione w kosztach dostawy.

Inni Klienci kupili również

Opinie (3)

 2.5 z 5
 • 5(1)
 • 4(0)
 • 3(0)
 • 2(1)
 • 1(1)

Czy już kupiłeś ten produkt? Prosimy, pozostaw nam swoją opinię.

„Wyraź swoją opinię!“

Sortuj według:

 • Sortuj według:
1

Mi (2019-01-24)

Niestety klapa. Po niecałym roku popękało.

Co mi się nie podoba:  Po niecałym roku popękało.

Długo wytrzymało bo około 10 miesięcy bez pęknięć. <br/>Poprzednia opinia niżej to moja po 6 miesiącach.<br/>Jako produkt na tle konkurencji oceniam dobrze, jednak swojej roli nie spełniło, bo kto chce co roku odnawiać pomieszczenie ?<br/>Wszelkie prace wykonałem zgodnie z instrukcją.

1 lub

5

Mi (2018-09-07)

Masa jest bardzo dobra, ale uwaga ...

Co mi się podoba: W końcu nie mam pęknięcia na suficie.

Masa jest bardzo dobra i piszę to "zaklejając" pęknięcie na suficie po raz enty innymi sposobami.<br/>Za każdym razem po miesiącu pęknięcie wracało. <br/>Teraz jestem mega zadowolony ponieważ od ponad pół roku sufit idealny,a mieszkam w bloku, więc sąsiedzi nade mną !<br/>Jest jedno ale ... trzeba wiedzieć jak jej używać. Na Youtubie jest filmik o sposobie jej nakładania, polecam obejrzeć.<br/>W skrócie powiem ,że pękniecie poszerzyłem, nałożyłem tą masę FX23 Flex.<br/>Masa jednak kurczy się ale proszę nie uważać tego za wadę. W ten sposób powstaje miejsce na nałożenie masy wykończeniowej i może to być LT22, która ma tez swoje duże zalety. Szybko schnie, nie kurczy się i po wyschnięciu i lekkim przetarciu siatką można malować. Ja jednak użyłem zwykłej gotowej masy wykończeniowej i również pęknięcia nie widać.

6 lub

2

Aga (2018-05-01)

Wiecej nie kupie

Co mi się podoba: Duze opakowanie

Co mi się nie podoba: Kurczy sie ma scianach

Pierwszy i ostatni raz uzylam masy fx 23. Niestety nie zakryla szczelin nawet po dwukrotnym nalozeniu na pekniecia. Zostawia transparentna powloke to fakt i bezproblemowo sie naklada. Jednak w porownaniu do masy lt 22 jest mniej skuteczna.

1 lub

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

 • Zamów i odbierz
 • Dostawa
 • Sprawdź dostępność w markecie
do góry