2020-02-19 03:08


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Podkład podłogowy SAM 100 25+5kg

Nr produktu: 5888524

W markecie OBI Warszawa-Puławska

niedostępny

Masy wyrównujące

Podobne produkty

Opis produktu

Nr produktu: 5888524

ATLAS SAM 100 szybkowiążący samopoziomujący podkład podłogowy. Zalecany do wyrównywania wylewek w pomieszczeniach suchych: pokojach mieszkalnych, przedpokojach, holach, salonach, biurach, korytarzach, poczekalniach itp. Tworzy podkład pod płytki, wykładziny PVC, dywanowe, parkiet, panele. ATLAS SAM 100 to produkt anhydrytowo-gipsowy, odporny na obciażenia skupione. Do minimum ograniczona jest możliwość powstawania rys skurczowych podczas wysychania umożliwia wykonywanie pól roboczych o powierzchni do 50 m2 bez dylatacji pośrednich. Wyrównuje podłoża w zakresie 5-30 mm zarówno gdy podłoże posiada jedynie miejscowe nierówności, jak i gdy w całości wykonane jest z niewielkim spadkiem. Zużycie produktu: 20 kg/1 m2/1 cm.

Dane techniczne

Atrybuty produktu

przeznaczenie:
do podłóg

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry