2021-06-12 20:25


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Podkład podłogowy SAM 100 25+5kg

Nr produktu: 5888524

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

niedostępny

Masy wyrównujące

Podobne produkty

Opis produktu

Nr produktu: 5888524

ATLAS SAM 100 szybkowiążący samopoziomujący podkład podłogowy. Zalecany do wyrównywania wylewek w pomieszczeniach suchych: pokojach mieszkalnych, przedpokojach, holach, salonach, biurach, korytarzach, poczekalniach itp. Tworzy podkład pod płytki, wykładziny PVC, dywanowe, parkiet, panele. ATLAS SAM 100 to produkt anhydrytowo-gipsowy, odporny na obciażenia skupione. Do minimum ograniczona jest możliwość powstawania rys skurczowych podczas wysychania umożliwia wykonywanie pól roboczych o powierzchni do 50 m2 bez dylatacji pośrednich. Wyrównuje podłoża w zakresie 5-30 mm zarówno gdy podłoże posiada jedynie miejscowe nierówności, jak i gdy w całości wykonane jest z niewielkim spadkiem. Zużycie produktu: 20 kg/1 m2/1 cm.

Dane techniczne

Atrybuty produktu
Przeznaczenie:Do podłóg

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry