2017-09-26 13:01
Mój Market
Warszawa Puławska
ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Megaron Zaprawa szpachlowa Śmig A-2 Premium 1,5 kgArt.Nr. 5794722

 • Gotowa do użycia
 • Do wykonywania gładzi i szpachlowania połączeń płyt gipsowo-kartonowych
 • Wysoka elastyczność i odporność na pękanie
Opis produktu

Warianty:

9,99
6,66 zł / kg

Für Online Bestellungen sind nur Mengen in 1er Schritten verfügbar.

Cena zawiera podatek VAT 23%

W markecie OBI Warszawa Puławska

77 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 5794722

Cechy

Zaprawa szpachlowa Śmig A-2 Premium to wysokiej jakości pasta, stanowiąca mieszankę surowców mineralnych, dyspersji polimerowej, chemicznych dodatków modyfikujących oraz wody. Zaprawa jest gotowa do natychmiastowego użycia. Po wyschnięciu i związaniu staje się elastyczna i odporna na spękania. Śmig cechuje wysoka przyczepność do podłoża bez konieczności gruntowania. Umożliwia tworzenie warstwy o grubości do 5 mm.

Zastosowanie

Megaron Śmig to pasta stosowana do wygładzania powierzchni ścian i sufitów wewnątrz budynków oraz do łączenia płyt gipsowo-kartonowych. W technologii łączenia płyt służy zarówno do zatapiania taśmy zbrojącej, jak i do wykończania spoiny jedną lub większą ilością warstw. Śmig A-2 można stosować na wszelkie mineralne podłoża budowlane oraz na stare powłoki malarskie, w tym również na farbę olejną i emulsyjną.

Zalety

Zaprawa szpachlowa marki Megaron tworzy trwałe podłoże pod powłoki malarskie i różnego rodzaju tapety. Mimo swojej wysokiej jakości dostępna jest w bardzo atrakcyjnej cenie, dzięki czemu nabycie nawet większej jej ilości to rozwiązanie niezwykle ekonomiczne. Śmig Megaron to gotowa zaprawa szpachlowa, która nie tylko znacznie przyspiesza pracę, ale jest również niezwykle wydajna.

Dane produktu

Produktmerkmale

przeznaczenie:
do ścian albo sufitów
wysokość wyrównująca:
do 10
samopoziomujące:
nie

Wymiary i waga (netto):

Waga:
1,50 kg
Wysokość:
12,5 cm
Szerokość:
13,5 cm
Głębokość / Grubość:
13,5 cm

Opinia (1)

 5 z 5
 • 5(1)
 • 4(0)
 • 3(0)
 • 2(0)
 • 1(0)

Czy już kupiłeś ten produkt? Prosimy, pozostaw nam swoją opinię.

„Wyraź swoją opinię!“

5

tolek (2015-11-30)

tolek

Stawiałem ściankę działową na strychu. Zaprawa szpachlowa Śmig A-2 świetnie się sprawdziła. Ścianka wygląda naturalnie i estetycznie.

23 lub

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

 • Zamów i odbierz
 • Sprawdź dostępność w markecie
 • Szeroki wybór produktów
do góry