2019-08-19 16:25


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Magaron Zaprawa szpachlowa Śmig A-2 Premium 5 kg

Nr produktu: 5794730
 • Gotowa do użycia
 • Do wykonywania gładzi i szpachlowania połączeń płyt gipsowo-kartonowych
 • Wysoka elastyczność i odporność na pękanie
Opis produktu

Warianty:

18,99
3,80 zł / kg

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Warszawa-Puławska

ograniczona dostępność, dowiedz się więcej w markecie

Polecamy także

Opis produktu

Nr produktu: 5794730

Biała zaprawa szpachlowa Śmig A-2 Premium, marki Megaron, 5 kg.
Pasta, stanowiąca mieszankę surowców mineralnych, dyspersji polimerowej, chemicznych dodatków modyfikujących oraz wody. Przeznaczona do wygładzania powierzchni ścian i sufitów wewnątrz budynków oraz do łączenia płyt gipsowo-kartonowych.
W technologii łączenia płyt służy zarówno do zatapiania taśmy zbrojącej, jak i do wykończania spoiny jedną lub większą ilością warstw. Tworzy trwałe podłoże pod powłoki malarskie i tapety.
Śmig A-2 można stosować na wszelkie mineralne podłoża budowlane oraz na stare powłoki malarskie, w tym również na farbę olejną i emulsyjną.
Zaprawa jest gotowa do natychmiastowego użycia. Po wyschnięciu i związaniu jest elastyczna i odporna na spękania. Cechuje ją wysoka przyczepność do podłoża, bez konieczności gruntowania. Umożliwia tworzenie warstwy o grubości do 5 mm.

Dane produktu

Atrybuty produktu

przeznaczenie:
do ścian albo sufitów
zastosowanie:
wewnątrz
wysokość wyrównująca:
do 10
samopoziomujące:
nie

Wymiary i waga (netto):

Waga:
5,4 kg
Wysokość:
15,5 cm
Szerokość:
21,0 cm
Głębokość / Grubość:
20,5 cm

Dostawa

Dostawa odbywa się w Warszawa + 20 km od miasta.
Pierwsza strefa do 10 km, druga od 10 do 20 km, trzecia strefa od 20 do 30 km.
Koszt dostawy różni się w zależności od rodzaju i wielkości towaru oraz obszaru dostawy.
Koszt wysyłki towaru w pierwsza strefa 19,99 zł, druga strefa – 79 zł, trzecia strefa- 109 zł
Dostawa produktów wielkogabarytowych w obrębie pierwszej strefy wynosi 49 zł, w drugiej strefie – 89 zł, w trzeciej strefie- 109 zł
Dostawa do odległych obszarów (poza 3 strefę) jest możliwa w porozumieniu z marketem. Ostateczny koszt wysyłki będzie skalkulowany przez pracownika marketu i uzgodniony podczas rozmowy telefonicznej potwierdzającej zamówienie.
Aby wyjaśnić wszystkie wątpliwości dotyczące kosztów dostawy w danym markecie, zadzwoń: 22 859 16 00
Dokładny termin dostawy oraz przedział czasowy może być uzgodniony z pracownikiem marketu podczas potwierdzenia zamówienia.
Dostawa odbywa się do momentu dostarczenia towaru w miejsce wybrane przez klienta. Wniesienie towaru oraz inne dodatkowe usługi należy uzgodnić z pracownikiem marketu podczas rozmowy telefonicznej. Dodatkowe usługi są dodatkowo płatne i nie są uwzględnione w kosztach dostawy.

Inni Klienci kupili również

Opinie (3)

 4 z 5
 • 5(2)
 • 4(0)
 • 3(0)
 • 2(1)
 • 1(0)

Czy już kupiłeś ten produkt? Prosimy, pozostaw nam swoją opinię.

„Wyraź swoją opinię!“

Sortuj według:

 • Sortuj według:
5

Łukasz (2018-05-26)

Gotowa masa szpachlowa Megaron Śmig A-2 20 kg

Polecam przed użyciem rozmieszać przy pomocy mieszadła i wiertarki. Czasem dodaję też pół szklanki wody gdy widzę, że masa jest gęsta (co zależy od tego jak dawno temu została wyprodukowana). Tak przygotowaną masą pracuje się bardzo łatwo, nie robią się żadne pęcherze o których pisała @pracochłonna, a efekt jest więcej niż zadowalający. Łatwo się szlifuje papierami 180/240 szczególnie gdy mamy szlifierkę (tzw. żyrafę).<br/><br/>Warto poklikać kilka sklepów OBI w okolicy i znaleźć ten w którym akurat produkt jest tańszy. Niby 5-6 zł różnicy przy 20 kg to nie dużo, ale jak kupujemy 5 opakowań to w ten sposób tak jakby 6 mamy gratis.

6 lub

2

Marek (2017-07-30)

pracochłonna

Kupiłem 3 opakowania 20kg. Pierwsze było w miarę, masa bardzo gęsta i ciężko się ją rozprowadzało.<br/>Przy dwóch kolejnych, masa była okropnie zgazowana.Przy każdym rozprowadzeniu powstawały dziesiątki pęcherzyków na ścianie. W połączeniu z okropnie ciężkim rozprowadzaniem nie wywołało pozytywnego wrażenia.<br/>Szlifowanie też ciężkie, efekt końcowy jest OK, jednak kosztuje baardzo dużo wysiłku.

3 lub

5

tolek (2015-11-30)

tolek

Stawiałem ściankę działową na strychu. Zaprawa szpachlowa Śmig A-2 świetnie się sprawdziła. Ścianka wygląda naturalnie i estetycznie.

28 lub

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

 • Zamów i odbierz
 • Dostawa
 • Sprawdź dostępność w markecie
do góry