2019-10-18 01:02


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Knauf Gotowa masa szpachlowa Rotband Finish 28 kg

Nr produktu: 5849443
  • Gotowa do użycia
  • Idealna do tworzenia różnorodnych faktur
  • Wygodna do nakładania i rozprowadzania
Opis produktu

Warianty:

51,99
1,86 zł / kg

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Warszawa-Puławska

40 produkty dostępne

Polecamy także

Opis produktu

Nr produktu: 5849443

Gotowa gładź polimerowa biała Knauf Rotband Finish, 28 kg.
Gotowa do użycia, łatwa w obróbce masa plastyczna do ostatecznego wygładzania i wyrównywania ścian i sufitów przed malowaniem, a także do uzyskiwania powłok o charakterze dekoracyjnym. Po wyschnięciu i przeszlifowaniu tworzy idealnie śnieżnobiałe i gładkie powierzchnie.
Knauf Rotband Finish może być używany do szpachlowania końcowego spoin pomiędzy płytami gipsowo-kartonowymi, całopowierzchniowego, cienkowarstwowego szpachlowania na stabilnych starych tynkach (gipsowych, wapiennych, cementowo-wapiennych) oraz na powierzchniach betonowych. Również do szpachlowania czystych, stabilnych tynków żywicznych lub mineralnych oraz do cienkowarstwowego szpachlowania powierzchni lakierowanych (lamperii), powierzchni malowanych farbami dyspersyjnymi oraz tapet z włókien szklanych.
Dzięki bardzo dobrej przyczepności i wydłużonemu czasowi wiązania jest wygodna do nakładania i rozprowadzania, co ułatwia uzyskanie dokładnie wykończonej, perfekcyjnie białej i gładkiej powierzchni.
Masa Rotband Finish może być nakładana ręcznie lub maszynowo. Jest łatwa do szlifowania, odporna na pękanie, gwarantuje estetyczne i trwałe efekty.

Dane produktu

Atrybuty produktu

przeznaczenie:
do ścian
zastosowanie:
wewnątrz
wysokość wyrównująca:
do 10
samopoziomujące:
nie

Wymiary i waga (netto):

Waga:
28,0 kg
Wysokość:
30,5 cm
Szerokość:
31,5 cm
Głębokość / Grubość:
30,3 cm

Dostawa

Dostawa odbywa się w Warszawa + 20 km od miasta.
Pierwsza strefa do 10 km, druga od 10 do 20 km, trzecia strefa od 20 do 30 km.
Koszt dostawy różni się w zależności od rodzaju i wielkości towaru oraz obszaru dostawy.
Koszt wysyłki towaru w pierwsza strefa 19,99 zł, druga strefa – 79 zł, trzecia strefa- 109 zł
Dostawa produktów wielkogabarytowych w obrębie pierwszej strefy wynosi 49 zł, w drugiej strefie – 89 zł, w trzeciej strefie- 109 zł
Dostawa do odległych obszarów (poza 3 strefę) jest możliwa w porozumieniu z marketem. Ostateczny koszt wysyłki będzie skalkulowany przez pracownika marketu i uzgodniony podczas rozmowy telefonicznej potwierdzającej zamówienie.
Aby wyjaśnić wszystkie wątpliwości dotyczące kosztów dostawy w danym markecie, zadzwoń: 22 859 16 00
Dokładny termin dostawy oraz przedział czasowy może być uzgodniony z pracownikiem marketu podczas potwierdzenia zamówienia.
Dostawa odbywa się do momentu dostarczenia towaru w miejsce wybrane przez klienta. Wniesienie towaru oraz inne dodatkowe usługi należy uzgodnić z pracownikiem marketu podczas rozmowy telefonicznej. Dodatkowe usługi są dodatkowo płatne i nie są uwzględnione w kosztach dostawy.

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry