2019-08-22 06:56


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Atlas Zaprawa wyrównująca ZW 330 25 kg

Nr produktu: 6164024
  • Brak rys skurczowych
  • Wzmocniona włóknami polipropylenowymi
  • Wysoka wytrzymałość mechaniczna
Opis produktu
 
23,99
0,96 zł / kg

Cena zawiera VAT 23%

W markecie OBI Warszawa-Puławska

tylko 12 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 6164024

Zaprawa wyrównująca ZW 330, firmy Atlas.
Fabrycznie przygotowana, sucha mieszanka najwyższej jakości spoiwa cementowego, wypełniaczy kwarcowych i dodatków uszlachetniających. Przeznaczona do naprawiania podłoży budowlanych wewnątrz i na zewnątrz budynków.
Pozwala na wypełnianie ubytków, zagłębień i niwelowanie innych nierówności podłoża. Umożliwia także wykonywanie podkładów podłogowych zespolonych z podłożem.
Stosowana do tynków cementowych i cementowo-wapiennych, betonu, gazobetonu, jastrychów cementowych, a także do nieotynkowanych murów z cegły i pustaków ceramicznych lub silikatowych.
Umożliwia bardzo szybkie przystąpienie do kolejnych prac, zmniejsza zużycie zapraw klejących, tynkarskich i podkładów podłogowych. Posiada wysoką wytrzymałość mechaniczną.
Jest wzmocniona włóknami polipropylenowymi, które ograniczają spękania wynikające ze skurczu przy wiązaniu zapraw, pozwalają na nakładanie grubszych warstw na powierzchniach pionowych bez efektu spływania oraz zapewniają równomierny transport wody podczas wysychania.
Charakteryzuje się brakiem rys skurczowych. Pozwala na stosowanie szerokiego zakresu grubości warstwy - od 3 mm do 30 mm.

Dane techniczne

Atrybuty produktu

przeznaczenie:
do ścian i podłóg
wysokość wyrównująca:
do 30
samopoziomujące:
nie

Wymiary i waga (netto):

Waga:
25,0 kg
Wysokość:
12,0 cm
Szerokość:
27,0 cm
Głębokość / Grubość:
49,0 cm

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry