2021-04-17 10:31


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Atlas Podkład podłogowy samopoziomujący SWS 201 25 kg

Nr produktu: 6164016

  • Grubość warstwy: 20-60 mm
  • Idealny na ogrzewanie podłogowe - dobrze przewodzi ciepło
  • Praktycznie bezskurczowy
Opis produktu
21,99
0,88 zł / kg

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

15 produkty dostępne

Więcej produktów tej marki

Opis produktu

Nr produktu: 6164016

Podkład podłogowy samopoziomujący SWS 201, firmy Atlas.
Fabrycznie przygotowana, sucha mieszanka na bazie siarczanu wapnia do wyrównywania podłoża w zakresie od 20 mm do 60 mm. Wyrównuje nie tylko miejscowe nierówności, lecz również całą podłogę, gdy np. wykonana jest ona z niewielkim spadkiem.
Jest idealnym materiałem do zatapiania ogrzewania podłogowego, elektrycznego bądź wodnego. Ma bardzo dobrą przewodność cieplną, lepszą niż produkty na bazie cementu - dokładnie otula przewody grzewcze. Nagrzewa się szybko po uruchomieniu instalacji grzewczej.
SWS 201 umożliwia także podniesienie poziomu podłogi, gdy zachodzi konieczność zrównania poziomów dwóch sąsiednich pomieszczeń.
Może być użyty jedynie wewnątrz budynku w suchych pomieszczeniach: pokojach mieszkalnych, przedpokojach, holach, salonach, biurach, korytarzach, poczekalniach itp.
Charakteryzuje się doskonałą rozlewnością. Umożliwia uzyskanie poziomej i gładkiej powierzchni nawet na dużych przestrzeniach bez konieczności stosowania listew prowadzących i ściągania masy łatami. Jest szybkosprawny - szybki przyrost wytrzymałości umożliwia ruch pieszy już po 8 godzinach od wylania podkładu.

Dane techniczne

Atrybuty produktu
Przeznaczenie:Do podłóg
Wysokość wyrównująca:Do 60
Samopoziomujące:Tak
Wymiary i waga (netto):
Waga:25,0 kg
Wysokość:12,0 cm
Szerokość:27,0 cm
Głębokość / Grubość:49,0 cm

Dostawa

Firma spedycyjna
Paczka (kurier)

Dostawa będzie realizowaną firmą kurierską. Koszty wysyłki różnią się w zależności od wagi oraz wymiarów wszystkich produktów w koszyku. W dniu dostawy otrzymasz SMS z informacją o planowanej godzinie doręczenia.
Zamów i odbierz

Zarezerwuj i odbierz w swoim markecie

Możesz też bezpłatnie zarezerwować produkty online. Będą gotowe do odbioru w wybranym przez Ciebie markecie OBI nawet w ciągu 4 godzin od złożenia zamówienia lub najpóźniej następnego dnia roboczego.

"Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?"
Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Możesz skontaktować się z naszą obsługą klienta pod adresem:

Tel: 800 624 624
Formularz kontaktowy

Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Inni Klienci kupili również

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry