2020-10-22 00:16


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Novol Żywica poliestrowa PLUS 720 1 kg

Nr produktu: 4712477

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

niedostępny

Masy szpachlowe do drewna, metalu i lakierów

Podobne produkty

Opis produktu

Nr produktu: 4712477

Zastosowanie żywicy poliestrowej Novol

Żywica poliestrowa PLUS 720 to produkt zawierający poliestrową żywicę konstrukcyjną, uzupełnioną o właściwe katalizatory. Żywica przeznaczona jest do laminowania ręcznego, do naprawiania nawet sporych ubytków, również tych, które powstały na skutek rdzewienia. Najczęściej stosowana jest do naprawy karoserii samochodowych, przyczep kampingowych, łodzi i jachtów. Najlepszym utwardzaczem, którego wymaga produkt, jest pasta nadtlenku benzoilu (50%).

Zastosowanie

Produkt można stosować na powierzchniach takich, jak:

 • laminaty poliestrowe,
 • drewno,
 • stal,
 • podkłady akrylowe, dwukomponentowe,
 • stare powłoki lakierowane.

W każdym z tych przypadków powierzchnię należy najpierw oczyścić, odtłuścić, przeszlifować na sucho, a potem ponownie odtłuścić. W przypadku podłoża z aluminium, powierzchnię wystarczy tylko lekko zmatowić włókniną ścierną. Żywica poliestrowa PLUS 720 nie powinna być nakładana bezpośrednio na jednokomponentowe powierzchnie akrylowe i nitrocelulozowe oraz na grunty reaktywne. Produkt polecany jest do napraw powierzchni, które nie są przeciążane mechanicznie, a raczej wymagają naprawy ze względów estetycznych.

Naprawy powierzchni należących do łodzi i jachtów

W przypadku łodzi i jachtów żywica poliestrowa PLUS 720 powinna być używana na powierzchniach znajdujących się nad linią wody.

Sposób użycia

Żywice poliestrowe powinny być nanoszone na naprawiane obszary w ciągu maksymalnie 15 minut od momentu wymieszania z utwardzaczem. Podany czas jest odpowiedni dla temperatury otoczenia nie wyższej niż 20°C. Minimalna temperatura zaś wynosi 10°C. Po uzupełnieniu ubytków i wyschnięciu preparatu, jako powłokę zewnętrzną można zastosować szpachlówkę poliestrową oraz większość podkładów, farb i lakierów. Novol Żywica poliestrowa PLUS 720 to produkt, którego stosowanie nie sprawia żadnych trudności. Po aplikacji i utwardzeniu bardzo dobrze utrzymuje się na powierzchni - naprawa jest trwała i skuteczna.

Dane produktu

Atrybuty produktu
kolor:Inne
Wymiary i waga (netto):
Waga:1,15 kg
Wysokość:15,5 cm
Szerokość:10,0 cm
Głębokość / Grubość:10,0 cm

Inni Klienci kupili również

Opinia (1)

 5 z 5
 • 5(1)
 • 4(0)
 • 3(0)
 • 2(0)
 • 1(0)

Czy już kupiłeś ten produkt? Prosimy, pozostaw nam swoją opinię.

„Wyraź swoją opinię!“

5

Antoni (2017-03-21)

Naprawy

Co mi się podoba: Wydajność

Co mi się nie podoba: brak

Bardzo wydajna żywica, jednoskładnikowa - gotowa do użycia. przystępna cena.

0 lub

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

 • Zamów i odbierz
 • Sprawdź dostępność w markecie
 • Szeroki wybór produktów
do góry