2019-02-19 14:09
Mój Market
Warszawa-Puławska
Ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Fregata Maść ogrodnicza Funaben 250 g

Nr produktu: 5215579
 • Do smarowania ran drzew i krzewów
 • Łatwa do nanoszenia
 • Tworzy barierę zapobiegającą wnikaniu chorobotwórczych patogenów
Opis produktu
24,99
99,96 zł / kg

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Warszawa-Puławska

54 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 5215579

Cechy

Maść ogrodnicza Funaben produkcji firmy Fregata tworzy barierę skutecznie zapobiegającą wnikaniu chorobotwórczych patogenów, co przyspiesza zabliźnianie się ran drzew i krzewów. Ma zastosowanie całoroczne. Jest gotowa do użytku po wymieszaniu. Aplikacja powinna odbywać się przy pomocy pędzla lub pędzelka, maścią należy pokryć również obrzeża rany. Skuteczność środka Funaben została potwierdzona przez Instytut Sadownictwa i Kwiaciarstwa w Skierniewicach.

Zastosowanie

Funaben maść ogrodnicza może być stosowana w różnego rodzaju środowiskach - sadach, ogrodach przydomowych, na działkach, terenach rekreacyjnych, miejscach użyteczności publicznej itp. Skutecznie pomaga w zabliźnianiu ran powstałych na skutek cięcia, zabiegów odsłaniających tkankę, a także powstałych wskutek wichrów i burz. Służy również do zabezpieczania pędów i formowania kwiatów ozdobnych.

Zalety

Należy pamiętać, że Funaben nie jest środkiem ochrony roślin. Ponadto nie zawiera substancji aktywnych, które mogą być niebezpieczne. Producent poleca, aby uszkodzone miejsca malować do 2 - 3 dni po powstaniu uszkodzenia. Zaletą wyprodukowanej przez firmę Fregata maści Funaben jest nie tylko łatwość aplikowania oraz skuteczność działania, ale także jej wyjątkowo atrakcyjna cena.Nabycia środków ochrony roślin mogą dokonywać jedynie osoby:
a) pełnoletnie
b) posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28 ustawy o środkach ochrony roślin.

Wymiary i waga (netto):

Waga:
290 g
Wysokość:
8,0 cm
Szerokość:
8,0 cm
Głębokość / Grubość:
8,0 cm

Dostawa

Dostawa odbywa się w Warszawa + 20 km od miasta.
Pierwsza strefa do 10 km, druga od 10 do 20 km, trzecia strefa od 20 do 30 km.
Koszt dostawy różni się w zależności od rodzaju i wielkości towaru oraz obszaru dostawy.
Koszt wysyłki towaru w pierwsza strefa 19,99 zł, druga strefa – 79 zł, trzecia strefa- 109 zł
Dostawa produktów wielkogabarytowych w obrębie pierwszej strefy wynosi 49 zł, w drugiej strefie – 89 zł, w trzeciej strefie- 109 zł
Dostawa do odległych obszarów (poza 3 strefę) jest możliwa w porozumieniu z marketem. Ostateczny koszt wysyłki będzie skalkulowany przez pracownika marketu i uzgodniony podczas rozmowy telefonicznej potwierdzającej zamówienie.
Aby wyjaśnić wszystkie wątpliwości dotyczące kosztów dostawy w danym markecie, zadzwoń: 22 859 16 00
Dokładny termin dostawy oraz przedział czasowy może być uzgodniony z pracownikiem marketu podczas potwierdzenia zamówienia.
Dostawa odbywa się do momentu dostarczenia towaru w miejsce wybrane przez klienta. Wniesienie towaru oraz inne dodatkowe usługi należy uzgodnić z pracownikiem marketu podczas rozmowy telefonicznej. Dodatkowe usługi są dodatkowo płatne i nie są uwzględnione w kosztach dostawy.

Inni Klienci kupili również

Opinie (3)

 5 z 5
 • 5(3)
 • 4(0)
 • 3(0)
 • 2(0)
 • 1(0)

Czy już kupiłeś ten produkt? Prosimy, pozostaw nam swoją opinię.

„Wyraź swoją opinię!“

Sortuj według:

 • Sortuj według:
5

Mahyn (2016-03-08)

Polecam

Skuteczny produkt o dobrej konsystencji.

0 lub

5

Olo (2015-02-18)

Bardzo dobry produkt

Skuteczny na wszelkie rany i uszkodzenia drzew.

0 lub

5

Zbigniew (2015-02-16)

Plecam

Bardzo skuteczna maść ogrodnicza. Sam stosuję ją w moim ogrodzie już od dłuższego czasu:)

1 lub

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

 • Zamów i odbierz
 • Dostawa
 • Sprawdź dostępność w markecie
do góry