2020-12-04 19:05


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Fregata Maść ogrodnicza Funaben 250 g

Nr produktu: 5215579
  • Do smarowania ran drzew i krzewów
  • Łatwa do nanoszenia
  • Tworzy barierę zapobiegającą wnikaniu chorobotwórczych patogenów
Opis produktu
23,99
95,96 zł / kg

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

18 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 5215579

Cechy

Maść ogrodnicza Funaben produkcji firmy Fregata tworzy barierę skutecznie zapobiegającą wnikaniu chorobotwórczych patogenów, co przyspiesza zabliźnianie się ran drzew i krzewów. Ma zastosowanie całoroczne. Jest gotowa do użytku po wymieszaniu. Aplikacja powinna odbywać się przy pomocy pędzla lub pędzelka, maścią należy pokryć również obrzeża rany. Skuteczność środka Funaben została potwierdzona przez Instytut Sadownictwa i Kwiaciarstwa w Skierniewicach.

Zastosowanie

Funaben maść ogrodnicza może być stosowana w różnego rodzaju środowiskach - sadach, ogrodach przydomowych, na działkach, terenach rekreacyjnych, miejscach użyteczności publicznej itp. Skutecznie pomaga w zabliźnianiu ran powstałych na skutek cięcia, zabiegów odsłaniających tkankę, a także powstałych wskutek wichrów i burz. Służy również do zabezpieczania pędów i formowania kwiatów ozdobnych.

Zalety

Należy pamiętać, że Funaben nie jest środkiem ochrony roślin. Ponadto nie zawiera substancji aktywnych, które mogą być niebezpieczne. Producent poleca, aby uszkodzone miejsca malować do 2 - 3 dni po powstaniu uszkodzenia. Zaletą wyprodukowanej przez firmę Fregata maści Funaben jest nie tylko łatwość aplikowania oraz skuteczność działania, ale także jej wyjątkowo atrakcyjna cena.Nabycia środków ochrony roślin mogą dokonywać jedynie osoby:
a) pełnoletnie
b) posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28 ustawy o środkach ochrony roślin.

Wymiary i waga (netto):
Waga:290 g
Wysokość:8,0 cm
Szerokość:8,0 cm
Głębokość / Grubość:8,0 cm

Dostawa

Firma spedycyjna
Paczka (kurier)

Dostawa będzie realizowaną firmą kurierską. Koszty wysyłki różnią się w zależności od wagi oraz wymiarów wszystkich produktów w koszyku. W dniu dostawy otrzymasz SMS z informacją o planowanej godzinie doręczenia.
"Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?"
Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Możesz skontaktować się z naszą obsługą klienta pod adresem:

Tel: 800 624 624
Formularz kontaktowy

Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Inni Klienci kupili również

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry