2018-04-23 17:35
Mój Market
Warszawa Puławska
ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Proline Palnik do lutowania z dyszą 17 mmArt.Nr. 5866793

  • Zużycie gazu: 140 g/h
  • Wąż 2 m w komplecie
  • Moc: 2 kW
Opis produktu
79,99
79,99 zł / szt.

Für Online Bestellungen sind nur Mengen in 1er Schritten verfügbar.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Warszawa Puławska

4 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 5866793

Cechy

Palnik do lutowania Proline to wygodne rozwiązanie dla wszelkich operacji związanych z lutowaniem dużych lub trudno dostępnych elementów. Jest wyposażony w długi, 2-metrowy wąż, który spełnia wymogi normy europejskiej EN 559. Daje to pewność bezpiecznego i wydajnego używania palnika. Palnik jest przeznaczony do stosowania z gazem propan-butan, którego zużycie wynosi 140 g/h.

Zastosowanie

Palnik lutowniczy z dyszą punktową zasilaną gazem LPG służy do lutowania oraz spawania różnego rodzaju metali, w tym metali ciężkich. Maksymalna temperatura jego płomienia punktowego wynosi 1850°C. Palnik do lutowania jest bardzo lekki-waży zaledwie 990 g, co pozwala nim kierować w sposób łatwy i precyzyjny. Moc płomienia może być regulowana przy pomocy pokrętła z solidnego tworzywa sztucznego. Maksymalna moc palnika wynosi 2 kW.

Zalety

Palnik do lutowania z dyszą 17 mm jest urządzeniem, które doskonale sprawdza się podczas wszystkich zabiegów lutowniczych. Do jego zasilania można stosować gaz z butli o różnych pojemnościach. Punktowy płomień pozwala na precyzyjne kierowanie żaru na wybrany obszar, co minimalizuje ryzyko przypadkowego przesunięcia palnika poza pole do lutowania.

Wymiary i waga (netto):

Waga:
990 g
Wysokość:
5,5 cm
Szerokość:
26,5 cm
Głębokość / Grubość:
47,5 cm

Dostawa

Dostawa odbywa się w Warszawa + 20 km od miasta.
Pierwsza strefa do 10 km, druga od 10 do 20 km, trzecia strefa od 20 do 30 km.
Koszt dostawy różni się w zależności od rodzaju i wielkości towaru oraz obszaru dostawy.
Koszt wysyłki towaru w pierwsza strefa 19,99 zł, druga strefa – 79 zł, trzecia strefa- 109 zł
Dostawa produktów wielkogabarytowych w obrębie pierwszej strefy wynosi 49 zł, w drugiej strefie – 89 zł, w trzeciej strefie- 109 zł
Dostawa do odległych obszarów (poza 3 strefę) jest możliwa w porozumieniu z marketem. Ostateczny koszt wysyłki będzie skalkulowany przez pracownika marketu i uzgodniony podczas rozmowy telefonicznej potwierdzającej zamówienie.
Aby wyjaśnić wszystkie wątpliwości dotyczące kosztów dostawy w danym markecie, zadzwoń: 22 859 16 00
Dokładny termin dostawy oraz przedział czasowy może być uzgodniony z pracownikiem marketu podczas potwierdzenia zamówienia.
Dostawa odbywa się do momentu dostarczenia towaru w miejsce wybrane przez klienta. Wniesienie towaru oraz inne dodatkowe usługi należy uzgodnić z pracownikiem marketu podczas rozmowy telefonicznej. Dodatkowe usługi są dodatkowo płatne i nie są uwzględnione w kosztach dostawy.

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry