2018-06-25 19:54
Mój Market
Warszawa Puławska
ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Proline Palnik do lutowania z dyszą 17 mm

Nr produktu: 5866793
  • Zużycie gazu: 140 g/h
  • Wąż 2 m w komplecie
  • Moc: 2 kW
Opis produktu
 

Für Online Bestellungen sind nur Mengen in er Schritten verfügbar.

Cena zawiera VAT 23%

Opis produktu

Nr produktu: 5866793

Cechy

Palnik do lutowania Proline to wygodne rozwiązanie dla wszelkich operacji związanych z lutowaniem dużych lub trudno dostępnych elementów. Jest wyposażony w długi, 2-metrowy wąż, który spełnia wymogi normy europejskiej EN 559. Daje to pewność bezpiecznego i wydajnego używania palnika. Palnik jest przeznaczony do stosowania z gazem propan-butan, którego zużycie wynosi 140 g/h.

Zastosowanie

Palnik lutowniczy z dyszą punktową zasilaną gazem LPG służy do lutowania oraz spawania różnego rodzaju metali, w tym metali ciężkich. Maksymalna temperatura jego płomienia punktowego wynosi 1850°C. Palnik do lutowania jest bardzo lekki-waży zaledwie 990 g, co pozwala nim kierować w sposób łatwy i precyzyjny. Moc płomienia może być regulowana przy pomocy pokrętła z solidnego tworzywa sztucznego. Maksymalna moc palnika wynosi 2 kW.

Zalety

Palnik do lutowania z dyszą 17 mm jest urządzeniem, które doskonale sprawdza się podczas wszystkich zabiegów lutowniczych. Do jego zasilania można stosować gaz z butli o różnych pojemnościach. Punktowy płomień pozwala na precyzyjne kierowanie żaru na wybrany obszar, co minimalizuje ryzyko przypadkowego przesunięcia palnika poza pole do lutowania.

Wymiary i waga (netto):

Waga:
990 g
Wysokość:
5,5 cm
Szerokość:
26,5 cm
Głębokość / Grubość:
47,5 cm

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry