2019-08-25 02:34


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

LUX Lutownica transformatorowa 100 W z akcesoriami

Nr produktu: 3418266
 • Czas rozgrzewania - ok. 3 s
 • Moc: 100 W
 • Temperatura końcówki: ok. 500 st. C
Opis produktu
61,99
61,99 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Warszawa-Puławska

10 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 3418266

LUX Lutownica transformatorowa 100 W z akcesoriami to urządzenie wysokiej klasy, które cechuje bardzo szybki czas rozgrzewania. Wynosi on zaledwie 3 sekundy, a rozgrzewanie przez trzy minuty sprawia, że końcówka osiąga temperaturę ok. 500°C. Dzięki błyskawicznemu rozgrzewaniu lutownica jest natychmiast gotowa do pracy, co sprawdzi się w miejscach, gdzie lutowania wykonuje się bardzo często, a lutownica musi być w każdej chwili zdatna do użytku.

Zastosowanie

Lutownica transformatorowa LUX idealnie pasuje do lutowania lub rozlutowywania drobnych podzespołów elektronicznych. Wyposażona jest w dwie końcówki do lutowania oraz końcówkę do cięcia. Jest stosowana zarówno w serwisach komputerowych, punktach napraw sprzętu RTV i AGD. Mogą z niej korzystać także domowi majsterkowicze. Dzięki wygodnej lampce oświetlającej doskonale widzi się obszar roboczy lutownicy.

Lutownica transformatorowa 100 W wyposażona jest w kabel zasilający o długości 150 cm, co ułatwia operowanie urządzeniem. Do lepszego wykorzystania jej możliwości warto stosować dodatkowe akcesoria, jak na przykład odsysacz do cyny. Urządzenie firmy LUX jest wykonane z wysokiej jakości elementów, dzięki czemu jest bardzo wydajne i odznacza się długą żywotnością. Posłuży zarówno tam, gdzie będzie intensywnie eksploatowane, jak i w miejscach, gdzie możliwości lutownicy będą wykorzystywane tylko od czasu do czasu.

Dostawa

Dostawa odbywa się w Warszawa + 20 km od miasta.
Pierwsza strefa do 10 km, druga od 10 do 20 km, trzecia strefa od 20 do 30 km.
Koszt dostawy różni się w zależności od rodzaju i wielkości towaru oraz obszaru dostawy.
Koszt wysyłki towaru w pierwsza strefa 19,99 zł, druga strefa – 79 zł, trzecia strefa- 109 zł
Dostawa produktów wielkogabarytowych w obrębie pierwszej strefy wynosi 49 zł, w drugiej strefie – 89 zł, w trzeciej strefie- 109 zł
Dostawa do odległych obszarów (poza 3 strefę) jest możliwa w porozumieniu z marketem. Ostateczny koszt wysyłki będzie skalkulowany przez pracownika marketu i uzgodniony podczas rozmowy telefonicznej potwierdzającej zamówienie.
Aby wyjaśnić wszystkie wątpliwości dotyczące kosztów dostawy w danym markecie, zadzwoń: 22 859 16 00
Dokładny termin dostawy oraz przedział czasowy może być uzgodniony z pracownikiem marketu podczas potwierdzenia zamówienia.
Dostawa odbywa się do momentu dostarczenia towaru w miejsce wybrane przez klienta. Wniesienie towaru oraz inne dodatkowe usługi należy uzgodnić z pracownikiem marketu podczas rozmowy telefonicznej. Dodatkowe usługi są dodatkowo płatne i nie są uwzględnione w kosztach dostawy.

Inni Klienci kupili również

Opinia (1)

 3 z 5
 • 5(0)
 • 4(0)
 • 3(1)
 • 2(0)
 • 1(0)

Czy już kupiłeś ten produkt? Prosimy, pozostaw nam swoją opinię.

„Wyraź swoją opinię!“

3

Łukasz (2017-10-15)

Lutownica

Co mi się podoba: Cena

Co mi się nie podoba: Groty, światełko

Groty bardzo grube,radzę dokupić drutu oporowego ;)<br/>Wbudowana lampka bardzo słabo świeci.

10 lub

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

 • Zamów i odbierz
 • Dostawa
 • Sprawdź dostępność w markecie
do góry