2017-10-20 14:42
Mój Market
Warszawa Puławska
ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

LUX Lutownica transformatorowa 100 W z akcesoriamiArt.Nr. 3418266

  • Czas rozgrzewania - ok. 3 s
  • Moc: 100 W
  • Temperatura końcówki: ok. 500 st. C
Opis produktu
59,99
59,99 zł / szt.

Für Online Bestellungen sind nur Mengen in 1er Schritten verfügbar.

Cena zawiera podatek VAT 23%

W markecie OBI Warszawa Puławska

tylko 8 produkty dostępne

Polecamy także

Opis produktu

Nr produktu: 3418266

LUX Lutownica transformatorowa 100 W z akcesoriami to urządzenie wysokiej klasy, które cechuje bardzo szybki czas rozgrzewania. Wynosi on zaledwie 3 sekundy, a rozgrzewanie przez trzy minuty sprawia, że końcówka osiąga temperaturę ok. 500°C. Dzięki błyskawicznemu rozgrzewaniu lutownica jest natychmiast gotowa do pracy, co sprawdzi się w miejscach, gdzie lutowania wykonuje się bardzo często, a lutownica musi być w każdej chwili zdatna do użytku.

Zastosowanie

Lutownica transformatorowa LUX idealnie pasuje do lutowania lub rozlutowywania drobnych podzespołów elektronicznych. Wyposażona jest w dwie końcówki do lutowania oraz końcówkę do cięcia. Jest stosowana zarówno w serwisach komputerowych, punktach napraw sprzętu RTV i AGD. Mogą z niej korzystać także domowi majsterkowicze. Dzięki wygodnej lampce oświetlającej doskonale widzi się obszar roboczy lutownicy.

Lutownica transformatorowa 100 W wyposażona jest w kabel zasilający o długości 150 cm, co ułatwia operowanie urządzeniem. Do lepszego wykorzystania jej możliwości warto stosować dodatkowe akcesoria, jak na przykład odsysacz do cyny. Urządzenie firmy LUX jest wykonane z wysokiej jakości elementów, dzięki czemu jest bardzo wydajne i odznacza się długą żywotnością. Posłuży zarówno tam, gdzie będzie intensywnie eksploatowane, jak i w miejscach, gdzie możliwości lutownicy będą wykorzystywane tylko od czasu do czasu.

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry