W OBI zrobisz zakupy tak, jak Ci najwygodniej, bez wychodzenia z domu. Już nie musisz biegać między regałami czy stać w korkach lub kolejkach.

Na stronie obi.pl znajdziesz pełną ofertę produktową wraz z cenami, zdjęciami i danymi technicznymi. Wybieraj spośród wielu produktów dostępnych online – jest ich ponad 90 tysięcy! Wszystko masz w zasięgu ręki.

Wystarczy, że sprawdzisz ofertę na naszej stronie, wybierzesz ulubione produkty, a później przyjdziesz do sklepu! Jest to zarówno komfortowe, jak i bezpieczne rozwiązanie, które pozwoli Ci ominąć kolejkę.

Odbierz zakupy nawet w 2h od złożenia zamówienia i ciesz się swoją aranżacją!

Nie przez internet? Nie w sklepach stacjonarnych? To może przez telefon? W OBI to też jest możliwe! Jedyne, co musisz zrobić, to odpowiednio się przygotować.

Sporządź listę produktów wraz z ich numerami i zadzwoń do OBI, by ustalić szczegóły dostawy do domu. Przy zamówieniach telefonicznych możesz zapłacić kartą lub przy odbiorze. Następnie nasz pracownik skompletuje Twoje zamówienie i wyśle na wskazany adres. Skontaktuj się z nami.

800 624 624

Za zakupy online w OBI zapłacił na wiele bezpiecznych sposobów. Który z  nich jest najlepszy? Ten najwygodniejszy dla Ciebie!

Do wyboru masz: przelew przez Przelewy24, funkcję BLIK w swojej aplikacji bankowej, płatnośc kartą płatniczą lub przy odbiorze.

By wielkość auta nie ograniczała Twoich zakupów, a ich waga nie ciążyła podczas wnoszenia, zamówienie dostarczymy Ci pod same drzwi! Jak? W sposób bezpieczny i bezkontaktowy!

W dogodnym dla Ciebie terminie pod wskazanym adresem pojawi się u Ciebie kurier lub firma spedycyjna. Rodzaj dostawy zależy od gabarytów oraz ilości kupionych przez Ciebie produktów.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
Do góry