Zamów online z dostawą do domu!

Zrobiłeś w OBI duże zakupy do swojego nowego wnętrza, ale rzeczy nie mogą zmieścić się do samochodu? Nie martw się, bo z pomocą przychodzi dostawa OBI! Wystarczy, że wybierzesz pasujący termin w naszym markecie, a dostarczymy Twoje wyposażenie we wskazane miejsce. Wszystko bez pobierania aplikacji!

Co wyróżnia usługę dostawy OBI?

Ikona odbiór nawet
Ikony

Przepis na dostawę OBI w 5 krokach!

1. Zrób zakupy w markecie

U nas znajdziesz to, czego potrzebujesz! Farby, podłogi, a nawet rośliny ogrodowe... Przygotuj listę zakupów, zadzwoń na naszą Infolinię 800 624 624 i złóż zamówienie.

Szczegóły >

Kupuj przez internet
Zamów online odbierz w sklepie

2. Wybierz termin dostawy

Przy składaniu zamówienia pracownik OBI zaproponuje Ci termin dostawy. Wybierz ten, który najbardziej Ci pasuje.

3. Oczekuj wiadomości SMS

W dniu planowanej dostawy otrzymasz SMS, że Twoje zamówienie zostanie doręczone. Już niedługo będziesz mógł cieszyć się swoim zakupem!

...lub przez telefon
Zapłać tak jak Ci najwygodniej

4. Śledź dostawę

Drugą wiadomość SMS otrzymasz w momencie, kiedy nasz kierowca wyruszy z marketu do Twojego domu. Wtedy dostaniesz link do aplikacji webowej OBI z takimi informacjami, jak numer rejestracyjny samochodu dostawcy, jego zdjęcie oraz imię. Wszystko pod kontrolą!

5. Ciesz się swoją aranżacją!

Gotowe! Twoje zakupy dojechały bezpiecznie! Nasz specjalista pomoże Ci wnieść całe zamówienie do domu. Pamiętaj, że jest to dodatkowo płatne. Możesz również wystawić nam opinię w celu polepszenia usług OBI.

Kupuj przez internet
Skorzystaj z usługi dostawy obi
  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
Do góry