IZABELA SZARMACH I OLGA PIÓRKOWSKA

Nasze nowe ambasadorki. Prywatnie siostry, zawodowo wspólniczki i projektantki ogrodów. Prowadzące program „Wymarzone ogrody” na antenie HGTV gdzie przeprowadzają spektakularne metamorfozy ogrodów, tworząc miejsca nie tylko atrakcyjne wizualnie, ale także funkcjonalne. Przez najbliższe miesiące razem z OBI pomogą Ci odmienić Twoją zieloną przestrzeń i poznać trendy tego sezonu.

×

Poznaj nasze projektantki

PROJEKTY IZY I OLGI

PROJEKT: OGRÓD MARZEŃ

Kto nie marzy o cudownym ogrodzie! Zdecyduj się na różnego rodzaju rozwiązania, które zachwycą całą rodzinę. Drzewa, krzewy czy postawienie drewnianego domku dla dzieci z pewnością w tym pomogą! Jak wygospodarować przestrzeń i cieszyć się każdym dniem spędzonym na świeżym powietrzu? Sprawdź!

Montaż
Montaż

PROJEKT: TARAS MARZEŃ

Rodzinne śniadanie na tarasie? A może romantyczne chwile we dwoje? Podpowiadamy, jak estetycznie oddzielić strefę jadalnianą od wypoczynkowej, zachowując przy tym istotną funkcjonalność. Wystarczy, że wprowadzisz do swojej aranżacji trochę zmian. Jakich? Czytaj więcej!

PROJEKT: BALKON MARZEŃ

Minimalistyczne i jakościowo wykonane meble z naturalnych materiałów to podstawa wygody użytkowania. Do tego miękkie poduszki w neutralnych kolorach, nastrojowe oświetlenie i…zieleń! Zobacz, jak stworzyć balkon. w nowoczestym stylu! Sprawdź

Montaż
  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
Do góry