Stwórz z nami taras marzen

Rodzinne śniadanie na tarasie? A może romantyczne chwile we dwoje? Podpowiadamy, jak estetycznie oddzielić strefę jadalnianą od wypoczynkowej, zachowując przy tym istotną funkcjonalność. Wystarczy, że wprowadzisz do swojej aranżacji trochę zmian. Jakich? Czytaj więcej!

PORADY PROJEKTANTEK

Taras to przedłużenie naszej domowej przestrzeni, na której wypoczywamy latem. Meble tarasowe powinny być cięższe i masywne, aby oprzeć się wiatrom. W razie niesprzyjającej aury przyda się parasol ogrodowy lub markiza. Dobrze dobrane oświetlenie wyeksponuje rośliny i pozwoli spędzać czas po zmroku. Przy doborze roślin zwróćcie uwagę na ich wymagania – na tarasie panują zmienne warunki pogodowe. Dla ochrony roślin wyłóżcie donice styropianem.

Zamknij

PROJEKT TWOJEGO TARASU

Idealna pora na zmiany! Otwórz się na możliwości i zamień swój taras w prawdziwe dzieło sztuki! Piękne rośliny, modne lampki oraz przemyślany dobór mebli to strzał w dziesiątkę! Tylko zobacz!

Zobacz więcej produktów z kategorii

ROŚLINY NA TARAS

Odpoczywaj na tarasie w towarzystwie roślin! Wybierz te, które będą idealnie pasować do Twojej zielonej przestrzeni. Kwitnące kwiaty, krzewy oraz drzewka otoczą Cię swoim wdziękiem, a owoce i warzywa sprawią, że będziesz czuć (i smakować) wiosnę w pełni! Zobacz!

POZOSTAŁE PROJEKTY OLGI I IZY

PROJEKT: OGRÓD MARZEŃ

Ogród przy mieszkaniu w bloku to znakomity pomysł na powiększenie powierzchni mieszkalnej oraz niesamowita możliwość bezpośredniego obcowania z przyrodą. Zobacz nasz projekt, zainspiruj się nim i ciesz się ogrodem w środku miasta.

Montaż
Montaż

PROJEKT: BALKON MARZEŃ

Nowoczesny w stylu i przytulny w użytkowaniu - taki może być Twój balkon! Dzięki naszym inspiracjom oraz ofercie mebli i dodatków stworzysz przestrzeń, o jakiej marzysz - naturalną i idealną do relaksu. Sprawdź, jak odmienić swój balkon!

Część artykułów jest dostępna wyłącznie w wybranych marketach OBI lub na zamówienie Klienta. Przed wizytą w markecie upewnij się, że produkt jest dostępny w Twojej lokalizacji.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
Do góry