Zaprojektuj z nami balkon marzen

Twój balkon to wyjątkowe miejsce - pozwala być bliżej natury i zrelaksować się po całym dniu. Zadbaj o to, by czuć się w tej przestrzeni jak najlepiej! Nasze projektantki: Olga i Iza, przygotowały projekt, który pomoże Ci odświeżyć aranżację balkonu. Oto ich inspiracje!

PORADY PROJEKTANTEK

Na balkonie, mimo niewielkiego metrażu, możecie poczuć się jak w prawdziwym ogrodzie, tworząc funkcjonalną i miłą dla oka przestrzeń. Zwykłe skrzynki pomalowane na dowolny kolor posłużą za oryginalne półki. Postawcie na nich lampiony i rośliny, które stworzą przytulny klimat. Meble wypoczynkowe czy huśtawka stworzą miejsce do wypoczynku. Na balkonie możemy umieszczać rośliny wewnętrzne, które latem i wiosną zazielenią nam balkon, a na zimę można je schować do środka.

Zamknij

PROJEKT TWOJEGO BALKONU

Projekt stworzony dla fanów naturalności i wygody. Nie brakuje w nim oryginalnych dodatków, takich jak jak huśtawka ozdobiona frędzlami, wisząca makrama czy pufa. Świeży i przytulny klimat dopełniają donice z kwiatami, dekoracje oraz nastrojowe oświetlenie. Wymarzone miejsce na relaks!

Zobacz inne produkty z kategorii

POZOSTAŁE PROJEKTY OLGI I IZY

PROJEKT: OGRÓD MARZEŃ

Ogród przy mieszkaniu w bloku to znakomity pomysł na powiększenie powierzchni mieszkalnej oraz niesamowita możliwość bezpośredniego obcowania z przyrodą. Podpowiadamy, co należy zrobić, aby cieszyć się ogrodem w środku miasta. Jak o niego zadbać? Sprawdź!

Ogród
Taras

PROJEKT: TARAS MARZEŃ

Taras to ważny element każdego domu. Najbardziej reprezentacyjny jest ten, na który wychodzi się z salonu lub otwartej strefy dziennej. Często pełni też funkcję jadalni na świeżym powietrzu. Nasze projektantki przygotowały dla Ciebie pomysł jak taki taras stworzyć.

Część artykułów jest dostępna wyłącznie w wybranych marketach OBI lub na zamówienie Klienta. Przed wizytą w markecie upewnij się, że produkt jest dostępny w Twojej lokalizacji.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
Do góry