Nie potrzebujesz wielkiego remontu, by dokonać w swoim domu wielkich zmian!
Oryginalna dekoracja ściany, a może stylowe dodatki – tylko od Ciebie zależy, jakie aranżacyjne pomysły na stałe zagoszczą w Twoim domu.
Już teraz sprawdź naszą ofertę wypełnioną prostymi sposobami, dzięki którym nowy rok zaczniesz od urządzenia nowych wnętrz w superstylu!

Klimatyczne panele tapicerowane

W sypialni podstawą jest łóżko. Jednak nie musisz kupować nowego, by całkiem zmienić jej wygląd. Postaw na odpowiednią dekorację ściany.

Jeśli nie boisz się odważnych aranżacji, wybierz ciemnoniebieski panel tapicerowany i udekoruj nim ścianę za łóżkiem. Na pewno zrobi wrażenie!

Całość przełam dodatkami w modnych ostatnio pastelowych odcieniach – poduszkami w różne wzory i donicami na kwiaty. Dzięki temu w sypialni nie będzie ciemno i ponuro.

Panele tapicerowane

Kamień dekoracyjny do jasnego wnętrza

Jasne kolory optycznie powiększają i rozświetlają pomieszczenie, dlatego biały, beżowy czy piaskowy kamień najlepiej wybrać do mniejszych i mało oświetlonych wnętrz.

Do tak ozdobionej ściany śmiało możesz wybrać intensywne kolory obić mebli czy dodatków, np. zielenie czy turkusy. Wnętrze od razu odżyje!

Nie zapomnij o detalach: złote osłonki na donice czy lampiony stworzą w pomieszczeniu klimat w stylu exotic jungle.

Kamień dekoracyjny do jasnego wnętrza

Kamień dekoracyjny do ciemnego wnętrza

Subtelne aranżacje nie muszą być nudne. Jeśli chcesz wzbogacić swoje wnętrze niebanalnym motywem w industrialnym stylu, postaw na kamień elewacyjny.

Ciemny kamień doda wnętrzu głębi i elegancji. Świetnie sprawdzi się do ozdobienia dużych pomieszczeń.

Warto przełamać go jasnymi meblami i dodatkami: zasłonami czy dywanem.

Kamień dekoracyjny do ciemnego wnętrza

Elegancko i z pomysłem

Dodaj ścianie nieco życia i pamiętaj: na farbie świat się nie kończy. Ozdób ją tapetą z wyjątkowym motywem inspirowanym naturą – na przykład drzewami lub liśćmi.

Skandynawski minimalizm i nowoczesne aranżacje kochają przyrodę, dlatego efekt podkreślisz np. drewnianymi krążkami na ścianie, które możesz ułożyć symetrycznie lub stworzyć z ich pomocą „kontrolowany chaos”.

Skoro mowa o naturze, nie może tu zabraknąć odpowiednich dodatków, np. pięknych kwiatów w dużych donicach oraz odpowiedniego oświetlenia.

Elegancko i z pomysłem
Do góry