LUX Tools 20V

Jeden akumulator
wiele możliwości

Używasz wielu urządzeń? Teraz masz dla nich jeden system akumulatorowy!

LUX Tools 20V to system, który możesz dopasować do swoich potrzeb. Działa w każdym narzędziu z rodziny PowerSystem – niezależnie od jego rodzaju – dlatego możesz go swobodnie konfigurować. Tak, by jeszcze łatwiej i szybciej wykonać daną pracę.

LUX Tools 20V to nie tylko wygoda, ale przede wszystkim oszczędność czasu i miejsca. Dość bałaganu w warsztacie lub ogrodzie. Dość wielu zbędnych ładowarek i akumulatorów. Jedno urządzenie wystarczy i do drobnych domowych napraw, i do wielkiego majsterkowania.

Różne narzędzia, jedno rozwiązanie

Potrzebujesz akumulatora do drobnych napraw w domu lub warsztacie? Wybierz LUX-Tools Akumulator 20 V 2,0 Ah lub 4,0 Ah, który najlepiej sprawdzi się w wiertarko-wkrętarce czy szlifierce kątowej.

Potrzebujesz wsparcia do prac w ogrodzie? Wybierz LUX-Tools Akumulator 2x20 V Twin Power 2,0 Ah lub 4,0 Ah. Szybko i wygodnie skosisz trawnik lub przystrzyżesz żywopłot w każdym zakamarku swojego ogrodu.

NIE MA OBRAZKA

Sprawdź akumulatory i inne akcesoria LUX Tools 20V

Konfiguruj swój zestaw!

Wśród rodziny PowerSystem znajdziesz m.in.: wiertarko-wkrętarki, wyrzynarki, szlifierki kątowe, młoty udarowe, podkaszarki, kosiarki, dmuchawy do liści, nożyce do żywopłotu.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
Do góry